استادیوم های قطر


استادیوم 974 قطر

استادیوم 974 قطر

طراحی نوآورانه استادیوم 974 ادای احترام به ماهیت موقعیت بندر آن به عنوان  یک مرکز لجستیکی برای منطقه است. بازدیدکنندگان به لطف مواد مورد استفاده  فوراً این اتصال را تشخیص می دهند: ساختاری ساخته شده از کانتینرهای حمل و  نقل و عناصر کشتی سازی فولادی سنگین، که نوید تجربه یک استادیوم منحصر به  فرد در داخل و خارج را می دهد.

ورزشگاه لوسیل قطر

ورزشگاه لوسیل قطر

ورزشگاه Lusail نه تنها بزرگترین ورزشگاه قطر - و یکی از بزرگترین  ورزشگاه‌های جهان عرب است - بلکه محلی است که فینال جام جهانی 2022 در آن  برگزار می‌شود. این استادیوم باشکوه 80000 نفری، مرکز شهر Lusail خواهد  بود. یک کلان شهر جدید و پیشرفته.

استادیوم بین المللی خلیفه

استادیوم بین المللی خلیفه

استادیوم بین المللی خلیفه مدت هاست که به عنوان خانه معنوی فوتبال در  جامعه قطر مورد تحسین قرار گرفته است، چیزی که به محض ورود به زمین احساس  می کنید. این مکان که در ابتدا در سال 1976 ساخته شد، در آماده‌سازی برای  سال 2022 تغییراتی محترمانه را تجربه کرد که نمادین‌ترین ویژگی‌های آن -  قوس‌های دوگانه - را دست نخورده نگه داشت.

استادیوم شهر آموزش قطر

استادیوم شهر آموزش قطر

استادیوم شهر آموزش نزدیک به برخی از دانشگاه‌های برجسته قطر است، جایی که  بهترین دانشگاهیان از دانش‌آموزان خود الهام می‌گیرند تا بهترین‌های خود  شوند. هم افزایی در زمینه های فوتبال و یادگیری از طریق تعهد مطلق بازیکن  به مهارت ها و اختراع خلاق می درخشد.

ورزشگاه الثومه قطر

ورزشگاه الثومه قطر

اندازه و زیبایی استادیوم الثومه به سادگی خیره کننده است. این استادیوم بر  اساس بهره‌گیری از نماد گاهفیا ساخته است. گاهفیا یک کلاه سنتی است که  توسط پسران و مردان در خاورمیانه استفاده می‌شود. نماد آن جایگاه بسیار  ویژه ای در قلب مردم منطقه دارد.

ورزشگاه احمد بن علی قطر

ورزشگاه احمد بن علی قطر

ورزشگاه احمد بن علی در الریان در یکی از تاریخی ترین شهرهای قطر قرار  دارد. الریان که در لبه صحرا قرار دارد، به‌خاطر سنت‌ها و فرهنگ محلی‌اش، و  همچنین تعهد جامعه به تیم فوتبال بسیار محبوب خود، باشگاه ورزشی الریان،  شناخته شده است. عرصه جدید این تیم در طول جام جهانی 2022 ™ میزبان 40000  هوادار خواهد بود.

ورزشگاه الجنوب قطر

ورزشگاه الجنوب قطر

ورزشگاه الجنوب میزبان 40000 هوادار در شهر جنوبی الوکره است. این شهر که  در ابتدا به عنوان یک مرکز غواصی و ماهیگیری مروارید تأسیس شد، یکی از  قدیمی ترین مناطق دائماً مسکونی قطر است.

ورزشگاه ال بیت قطر

ورزشگاه ال بیت قطر

استادیوم ال بیت قبل از میزبانی مسابقات هیجان انگیز تا نیمه نهایی،  پذیرای هواداران در بازی افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2022 خواهد بود. این  سالن با ظرفیت 60000 نفر در شهر شمالی الخور واقع شده است.

سفر برای من چه معنایی دارد…
برای من شخصاً سفر یک روش زندگی است. من در یک خانواده وسواس به سفر به دنیا آمدم و تا زمانی که مدرسه را شروع کردم با پدرم بیشتر ایران را گشته بودم. من فوق‌العاده خوش شانس هستم که والدینی دارم که اصرار داشتند سفر بهترین کلاس درس است و خوشبختانه تعطیلات مدرسه ما به کاوش در مکان‌های جذاب دور و نزدیک سپری شد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، بزرگترین هدیه به من داده شد: هدیه سفر. با داشتن یک بلیط هواپیما به جنوب شرق آسیا و داشتن حس ماجراجویی، یک سفر یک ماهه انفرادی با کوله پشتی از طریق لائوس، تایلند، ویتنام و کامبوج، انجام دادم و بدون شک، فلسفه و نگاه من به جهان را تغییر داد. بنابراین، به عنوان یک معتاد به سفر، در اینجا از دلایلی خواهم گفت که چرا عاشق سفر هستم.
اطلاعات بیش‌تر