شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

نگاهی بر نظرات مسافران شرکت آفرینش اطلاعات شرق

نگاهی بر نظرات مسافران شرکت آفرینش اطلاعات شرق

آنچه در پی نوشت این مطلب می خوانید نظرات شرکت کنندگان در سفرهای شرکت آفرینش اطلاعات شرق می باشد. شما نیز اگر با هم همسفر بوده اید می‌توانید نظرات خود را نسبت به برنامه های ما نوشته تا از همین طریق منعکس و در اختیار سایر بازدیدکنندگان سایت قرار گیرد. منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم

برچسب ها: تاجیکستانسفر به تاجیکستانکولابخجنددوشنبهاخبار تاجیکستانویزای تاجیکستانکوههای تاجیکستانشمال تاجیکستانجنوب تاجیکستانمرغابخاروغقله سامانیقله کوژونوفسکایاکوههای فانگردنه های تاجیکستانشرق تاجیکستانغرب تاجیکستانهمسایه های تاجیکستانآب و هوای تاجیکستاندانشگاههای تاجیکستاندانشگاه ملی تاجیکستاندانشگاه دولتی تاجیکستاندانشگاه کشاورزی تاجیکستانتحصیل در تاجیکستاناخذ پذیرش از تاجیکستاناخذ پذیرش از دانشگاههای تاجیکستاناقامت در تاجیکستانکار در تاجیکستانزندگی در تاجیکستانهتل های تاجیکستانموزه های تاجیکستانرستوران های تاجیکستانهتل تاجیکستانهتل آسیاپلاسهتل مرکوریهتل وفاهتل حیاتکاخ باربد تاجیکستانکاخ وحدت تاجیکستانسایت های تاجیکستانقیمت تور تاجیکستانتور تاجیکستان قیمتتور تاجیکستان قیمت مشهدتور ارزان قیمت تاجیکستانتور زمینی تاجیکستان قیمتسفر تاجیکستان تور قیمتقیمت تور تاجیکستان در اصفهانقیمت تور تاجیکستان از مشهدتور تاجیکستانتور تاجیکستان و گرجستانتور زمینی تاجیکستاننرخ تور تاجیکستانتور های تاجیکستانتور تاجیکستان 91تور تابستانی تاجیکستانتور تاجیکستان مشهدقیمت بلیط تاجیکستانتور تاجیکستان تابستان 91تور تاجیکستان از شیرازتور تاجیکستان از مشهدتور تاجیکستان نوروز 91تور تاجیکستان ارزانترین نرخمجری مستقیم تور تاجیکستانتور طبیعت گردی تاجیکستانقیمت تاجیکستانقیمت ویزا تاجیکستانقیمت بلیت تاجیکستانقیمت تورهای تاجیکستانقیمت هتل تاجیکستانقیمت بلیط پرواز تاجیکستانقیمت بلیط تهران تاجیکستانقیمت بلیط مشهد تاجیکستانقیمت خانه در تاجیکستانقیمت بلیط تاجیکستان آسمانقیمت بلیط برای تاجیکستانقیمت املاک در تاجیکستانقیمت بلیط هوایی تاجیکستانقیمت ماشین در تاجیکستانقیمت زمین در تاجیکستانقیمت بلیط ایران تاجیکستانقیمت بلیط تاجیکستان مشهدقیمت بلیط قطار تاجیکستانقیمت مسکن در تاجیکستانقیمت بلیط هواپیما تاجیکستانقیمت بلیط مسافرت به تاجیکستانقیمت بلیط هواپیما تاجیکستان تهرانآپارتمان ارزان قیمت
دسته ها: مسافران

دیدگاه های بازدیدکنندگان

ابوالحسن یزدی از نیشابور چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:57 AM

سفری بیاد ماندنی بود. خاطرات و رویاهای بیاد ماندنی در دلم زنده شد. خاطراتی که شاید هیچ زمانی برایم تکرار نشود. مثل خواب بود. بعضی از مناظری که در این سفر مشاهده کردم بسیار عجیب و باور نکردنی بود. مثل اسرار درهم و مبهم که همیشه گوشه هایی از آن برایم لاینحل باقی خواهد ماند. با دوستانی آشنا شدم که هیچ شناختی از انها نداشته هر کدامشان با کوله باری از تجربه و خاطرات بسیار از سفرهای بسیار. شاید اگر آنها نمی بودند هیچ گاه برایم چنین سفری میسر نبود. از همه متشکرم و وام دارشان هستم. در پایان آرزوی آینده ای شیرین برای یکایشان از خداوند بزرگ آرزو می کنم.
با تشکر از همه که مرا یاری نمودند.

اولین سفر گروهی چین، تبّت و بیس کمپ اورست

سعیده و فرزانه گرام چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:50 AM

به نام دوست
بار دیگر خداوند را شاکرم که چنین موقعیتی پیش آورد که همراه دوستان سفری دیگر را تجربه کنم. روزهای خیلی شیرینی کنار یاران داشتیم که قطعا از بهترین خاطراتم خواهد بود. با تشکر از لید گروه که این سفر سخت را برنامه ریزی کرد و همچنین همسفران خوبم. به امید سفرهای بیشتر و بهتر در کنار هم

جمعه 1396/03/05
اولین سفر گروهی چین، تبّت و بیس کمپ اورست

علی ششکلانی قالیباف چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:48 AM

جمعه 5 خرداد ساعت 6:30 دقیقه صبح
فرودگاه دوحه قطر

سفر خاصی بود
اولین سفر با جواد عزیز، جاده ابریشم بود، کافی بود که دومین سفرم با ایشان ترانس سیبری روسیه باشد.
این سومین سفر به تبّت و لهاسا بسیار متفاوت بود.
جسارت جواد رو در انتخاب محل سفر و نحوه اجرا هیشه تحسین میکنم و بی صبرانه منتظر سفر بعدی که مایلم آمریکای جنوبی باشد.
گروه خوبی بودیم. شاید معدل سنی شناسنامه ای حدود 45 تا 50 سال باشد ولی معدل سنّی ذاتی گروه شاید 35 سال
طبیعت زیبا و بکر تبت و بخش قطار سواری خاطره ماندگاری بود. دوستان خوبی پیدا کردم. به امید دیدار دوستان
شاد و سلامت باشید.

مرتضی صفایی از شیراز چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:45 AM

دیدن تبّت آرزوی دیرینه بود و با همت شما جواد عزیز تحقق پیدا کرد. سرتاسر سفر پر از لذت و شادی و هیجان بود. ممنون جواد جان
به امید همراهی و سفرهای دیگر

اولین سفر گروهی چین، تبت و بیس کمپ اورست
دوحه - فرودگاه قطر
خرداد 1396

کیوان بیرم زاده امام قلی چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:43 AM

به نام خالق یکتا
ضمن تشکر از دوست خوب و عزیز آقای جواد عابد خراسانی
بابت تمامی زحمات و تلاشی که صورت دادند تا چنین سفر کم نظیری را به همراه همسفران گرامی خانمهای گرام و رهبر و برادران عزیزم آقایان علی شش کلانی قالیباف، حسن آقا یزدی، مرتضی جان صفایی و علی درویشی عزیز تجربه کنیم و بی شک در خاطراتمان همواره از آن به نیکی یاد خواهیم کرد.
به امید سفرهای آتی که بازهم به خوبی و خوشی باشد و شاید باز هم با یکدیگر همسفر و همراه هم باشیم.

اولین سفر گروهی چین، تبت و بیس کمپ اورست
دوحه - فرودگاه قطر
خرداد 1396

دکتر پروین رهبر چهارشنبه، 10 خرداد 96 - 08:40 AM

با سپاس و دورود به جناب اقای خراسانی که سفری بسیار متفاوت و فراموش نشدنی را برای من فراهم آوردند. هرگز این زحمات ایشان را فراموش نخواهم کرد.
دکتر پروین رهبر
اولین سفر گروهی چین، تبت و بیس کمپ اورست
خرداد 1396

امیر هاشمی مقدم جمعه، 09 مهر 95 - 11:33 AM

خوبی‌های این سفر را در شب پایانی همه بیان کردند. برای من هم این سفر بسیار عالی بود و اگر بخواهم نمره‌ای بدهم، طبیعتاً بالای هشتاد خواهد شد. بنابراین در اینجا بر چند نکته‌ای تأکید می‌کنم که اگر می‌بود (یا برعکس، نمی‌بود)، این سفر دست‌کم در نگاه من می‌توانست نمره صد داشته باشد.
برنامه‌ریزی شما برای این سفر خیلی خوب بود و با توجه به تجربه‌تان، بسیاری از زوایای پنهان و ریزه‌کاری‌ها را در نظر گرفته بودید. بنابراین شما یک مدیر تور (Tour manager) خوب هستید. اما جای راهنمای تور در این سفر بسیار خالی بود و با شناختی که در همین چند روز از شخصیت شما پیدا کردم، تیپ شخصیتی‌تان مناسب راهنمای تور نیست.
در برخی موارد می‌شد برنامه را به گونه‌ای تنظیم کرد که استفاده بهتری از زمان برد.
امیرهاشمی مقدم
همسفر دهمین برنامه سفر زمینی جاده ابریشم

(توضیح اینکه مواردی هم به صورت خصوصی ارسال شده که جهت کاربردی کردن سفرهای بعدی حتما به آن عمل خواهد شد.)

مجید محمدی تنگسیری چهارشنبه، 31 شهریور 95 - 12:41 PM

به نام خدا
با سلام خدمت دوستان همسفرم و مدیر محترم تور جاده ابریشم جناب عابد خراسانی
حدود پانزده شبانه روز به خوبی و خوشی در این سفر سخت که با درایت جناب عابد و حاج رضا عظیمی و مهربانی دوستان به سفری بسیار آسان و لذت بخش تبدیل شد به سر آمد. برای بنده مصادف شعر دوران بچگی ام شد که می خواندیم "رسیدیم و رسیدیم، کاشکی نمی رسیدیم"
پانزده روز که گفتیم، خندیدیم، غیبت کردیم، جدی بودیم، اخم کردیم ولی صدایمان بلند نشد و فراموش کردیم. هنوز دلتنگ حرفهای حاج رضایم، هندوانه های جواد عابد خراسانی، فرمایشان پهلوان و باهوشی های خانم احمدی!!!، متانت محمد و بحث های علمی و مردم شناختی دکتر جوادی و دکتر رحمانی و دکتر هاشمی که ما را به سرزمینی رویایی ... می برد.
فرامرز را که بی نهایت دوست داشتم و دارم و استاد تجربه ام حسین مشرقی که بسیار از ایشان آموختم و سید رضا مکی فدایش شوم ماه بود. احسان با لهجه شیرین اصفهانی اش ...

مجید محمدی تنگسیری چهارشنبه، 31 شهریور 95 - 12:40 PM

بنده انسانی نگرانم، نگران همه چیز و همه کس. نگران همسفرهایم بودم که چگونه اند، نگران مسئولین تور بودم و نگران خیلی از چیزهای دیگر. تمام این نگرانیها در چند ساعت اول مرتفع شد و همه شد خوشی و خاطره. تاکنون در حدود 60 صفحه درباره این سفر نوشته ام.
جناب عابد، مسیری که می روید مسیری روشن و عالی است. سوادش را دارید، تجربه اش را هم دارید. دوستان خوبی هم دارید. از خداوند می خواهم مسیرها را برای شما هموارتر کند و انسانهای دیگری که تشنه دیدن هستند را سیراب نمایید. امیدوارم بتوانم در سفرهای دیگر در جوار شما برای دیدن جاهای بهتر باشم. آرزویم این است که دوباره همه افراد یکبار دیگر کنار همدیگر جمع شویم و کشف نشده های ذهنمان را با هم دیگر کشف کنیم.
فدای همه شما دوستان. در آبادان منتظرتان هستم. هر چند که کلبه ی مخصوص ما جایگاهی کوچک برای عالی جنابان می باشد.
اصفهان 1395/06/29 ساعت 22.30
همسفر دهمین سفر زمینی و گروهی جاده ابریشم

عباس ضرابی جمعه، 01 مرداد 95 - 03:09 PM

کشور روسیه همیشه به عنوان یک کشور مرموز و ناشناخته در اذهان عمومی به خصوص مردم ایران و بالاخص برای من بوده است و به لطف مدیریت آقای عابدخراسانی فرصتی به دست آمد که هر چند کم و کوتاه اما سفری به عمق این کشور پهناور داشته باشم و امید است با تجربیات بدست آمده از این سفر، سفرهای بعدی غنی تر انجام شود. امیدوارم در کنار دوستان فرصتی جدید بدست آمده و در برنامه های بعدی شرکت کنم. تشکر فراوان دارم.
1395/04/21

دکتر محمد آبادی از نیشابور جمعه، 01 مرداد 95 - 03:05 PM

به نام خدا.
به امید یک سفر رویایی و منحصر به فرد که بیش از 70% آن تحقق یافت به شرق روسیه رفتیم. صفا و صمیمت گروه برایم ارزش فراوان داشت. دوست داشتم که آنچه در اطلاعات اول سفر مکتوب یافته بود تحقق می یافت. ناهماهنگی هایی در قسمت هایی از سفر وجود داشت که دوستان با سعه صدر از آن گذشتند. در نهایت با توجه به تجربه سفر قبلی با خاطره خوبی از جمع دوستان جدا می شوم و مبلّغ خوبی این سفر و سفرهای مشابه خواهم بود و امیدوارم نقصهای من هم مورد چشم پوشی قرار گیرد.
1395/04/21
فرودگاه شرمیتوا- مسکو

محسن صادق زاده جمعه، 01 مرداد 95 - 03:02 PM

سپاس خداوند متعال که مسافری پیش آمد با آقای عابد خراسانی به روسیه سفر کنیم. کشوری که مردمان آن با زبان انگلیسی خیلی خیلی کم آشنا هستند و آقای عابدخراسانی با درایت و مدیریت و خونسردی توانست به بهترین شکل این مسافرت به من خوش بگذرد. مسافرتی که جذابیت خاص داشت. بخصوص شهر کازان و ایرکوتسک که واقعا جذابیتی خاص داشت. شهرهای که خیلی از مردم و هتل ها و رستورانهای آن تا به حال ایرانی خیلی کم و یا ندیده بودند. اقای عابدخراسانی با شجاعت و مدیریت خود توانست ما را به آنجا ببرد و جاهای دیدنی که برای من بسیار جذاب بود.
برخود لازم دانستته از ایشان که زحمت بسیار را تحمل نمودند تشکر و قدردانی نمایم. انشاا... دوباره با ایشان مسافرت نمایم.
1395/04/21

علی ششکلانی قالیباف جمعه، 01 مرداد 95 - 02:56 PM

سفر به شرق روسیه با قطار ترنس سیبری جزو آرزوهای مسافرتی من بود که جسارت مهندس جواد عابد خراسانی در طراحی این سفر باعث همراهی من با این گروه بود. هدف رسیدن به شهر ولادی وستوک بود که تحقق پیدا نکرد. تا دریاچه بایکال رفتیم. سفر ماجراجویانه و خاطره انگیزی بود. طبیعی است که به عنوان اولین سفر گروه در این مسیر کاستی هایی داشت ولی روح جمعی و همکاری گروهی در مجموع سفر را دلنشین کرد. مطمئن هستم که برای گرداننده تور سود چندانی عاید نشد. انشاا... در سفرهای بعدی محقق شود. صداقت و جسارت و صمیمت آقای عابد خراسانی در دومین سفر من با ایشان مجدد مهرتایید خورد. فقط اشکال را در برنامه ریزی دقیق تر و کسب اطلاعات بیشتر قبل از سفر می دانم. همسفرهای خوب و با نشاطی داشتم. امیدوارم همسفر خوبی برای دوستان بوده باشم. به امید سفرهای بیشتر و بیشتر.
یکشنبه
1395/07/21
فرودگاه مهرآباد

سید حمید محمدی از اراک جمعه، 01 مرداد 95 - 02:51 PM

به نام خدا. سفر روسیه در خدمت آقای خراسانی و دوستان همراه به اینجانب خوش گذشت و خاطره انگیز بود. با تشکر از زحمات مسئول محترم گروه جناب آقای خراسانی. به امید تکرار اینگونه سفرها.
1395/04/21

منفرد دوشنبه، 09 فروردین 95 - 01:23 PM

سفر فوق العاده ای بود.
خیلی ساده و صمیمانه عرض کنم. فکر نمی کنم کسی اندازه بنده دعاگوی شما بوده باشد. خصوصا که مزار ابوسعید هم به خاطر همت شما زیاد کردیم. محبت های شما، حوصله و صبوری و جوانمردیتان هیچگاه فراموشم نمی شود.

غلامرضا نبی سه‌شنبه، 03 فروردین 95 - 04:14 AM

افتخار میکنم باتو همسفر بشم به خصوص تو لیدر و امام مسافر باشی چون اخر مشدی گری ومرام و هم کار بلدوهم مدیر فوق العاده ای هستی واحساس میکنم به خاطر اسایش وارامش همراهانت ازجون مایه میذاری ....میدونی من اهل تعارف نیستم واز اقرار متنفرم چون به عینه دیدم .....گوش شکسته پیر ایران .....حاجی نبی خدا قوت پهلوان خسته نباشی قهرمان ادب ...یا حق

رضا شکیبایی فر - نوروز 1394 جمعه، 21 اسفند 94 - 11:37 PM

به گذشته که نگاه می کنم، پر رنگ ترین ردّپاها، ردّپاهای سفرهایم است و یکی از پررنگ ترین آنها، ششمین سفر جاده ابریشم.
سفری به قلب تاریخ همچون گذر در تونل زمان!
بسیار خوشحالم از تجربه این سفر و بی نهایت سپاس گزارم از عواملی که دست به دست هم داد تا شاهد زیبایی های فرهنگ و سنّت و مردمان ایران باستان باشم.
ممنونم جواد جان
نوروز 1394
رضا شکیبایی فر

محمد رضا عظیمی طرقدری دوشنبه، 26 بهمن 94 - 02:01 PM

به نام خدا
میازار مور و میازار کس
ره رستگاری همین است و بس
یکی از ماندگارترین لحظات زندگی هر فرد سفر است. به خصصوص اگر سفر همراه با خاطرات خوش کودکی و ملی و آموزشهای مربوطه باشد. این سفر هر ایرانی را به یاد کتابهای تاریخ و جغرافیا و فارسی و شاعران و شهرهای زیای قدیم ایران می اندازد. از ابوسعید ابوالخیر تا ابن سینا و رودکی و از سیحون و جیحون تا امودریا و زرافشان و از خجند تا سمرقند و بخارا و مرو . همه و همه یادآوران شکوه و جلال و عظمت ایران بزرگ و نیاکان فرهیخته و دانشمند ایران زمین می باشد. بسیار خرسند و خشحالم که توفیق سفر نسیب شد و خاطره ای بیادماندنی تا ابد در ذهن من بجا ماند. از همه چیز و همه جا و همه مکانها و صفای همسفران بویژه صفای دوست گرامی جناب آقای عابد خراسانی رضایت کامل حاصل شد. با تشکر و باامید تجدید دیدار در سفری دوباره

کامران ناصری دوشنبه، 19 بهمن 94 - 11:31 PM

جناب آقای خراسانی عزیز
عرض ادب و احترام
بدون شک روزهای خوب نوروز 1390 در تاجیکستان و دیدار از سرزمین رودکی به لطف و مهربانی شما یکی از بهترین زورهای زندگی ما باقی خواهد ماند. امیدواریم که خداوند ایران به ما توفیق دهد که در کنار و محبت جنابعالی دیدار گوشه های دیگر از خراسان بزرگ از جمله سمرقند، بخارا، خجند و بدخشان مهیا گردد.
به پاس روزهای خوب دیدار ما از سرزمین رودکی و زیستگاه سیدعلی همدانی کتاب تاریخ سامانیان نوشته دکتر جواد هروی به جنابعالی پیشکش می گردد. امید است که مقبول افتد. سلامتی و بهروزی شما را آرزومندم. مهرمان سال نود - تهران

محمّد تقی وجدانی دوشنبه، 12 بهمن 94 - 07:02 PM

به نام هستی بخش
بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
بسیار خوشحالم که در هشتمین سفر جاده ابریشم همراه با همسفران گرامی از اقصی نقاط ایران بودم. این دومین سفر در این مسیر بود و سفر ششم هم همراه بودم. با اینکه دومین سفر بود برای من هیچگونه تکراری را به همراه نداشت و دید جدید و لذت بالاتری نسبت به قبل همراه داشت و دوباره دوست دارم این سفر تکرار شود. نمی دانم تکرار می شود یا نمی شود. بگذریم.
بالاترین درسی که از این سفر و همراه بودن با دیگران گرفتم این است که انسانها را باید آنطور که هستند قبول کنم و نه آنگونه که من فکر می کنم و دیگر اینکه قدرت تحمل را بالا ببریم و از لحظه لحظه سفر سعی کنم لذت ببرم. حتی از نگاه کردن به یک سنگ.
و در این سفر برای من از اینمه همسفران فرهیخته و با ذوقی همراه بود مایه سرور و شادی بود. بالاخص خانم فلور طالبی و صدیقه سیاه پوش و آقای خراسانی با آن صبر و قدرت مدیریت و علی رضا رفیق همکلاسی و دکتر محمدآبادی و غزل خانم.
فرح بخش ترین مکان دیدنی برای من شاه شهید زنده و مسجد طلاکاری ریگستان است که من هر وقت به این سفر می کنم روحم دوباره تازه می شود و جان می گیرد.

الناز هرسینی شنبه، 26 دی 94 - 10:46 AM

من مسافر سومین سفر جاده ابریشم بودم با همراهانی از اصفهان و تهران و مشهد. بعد از چند سال که از این سفر می گذرد هنوز خاطرات شیرین و زیبای این سفر همراه من بوده و همیشه آرزو دارم که بتوانم یکبار دیگر به این سفر رفته و سمرقند و بخارا را ببینم.
هر چقدر که از لحظات فرح بخش و دل انگیز این سفر بگویم نمی توانم حق مطلب را ادا کنم. دیدن همه لحظات تاریخی و گذشته دینی و اسلامی ایران بزرگ واقعا سرشار از نوستالوژی و یک حس عجیب است که قابل توصیف نیست.
رود آموی و درشتی های او/ زیر پایم پرنیان آید همی

حسین مشرقی - همسفر هشتمین تور جمعه، 11 دی 94 - 11:18 AM

به نام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه برنگذرد
رفتم و رفتیم به میان تاریخ، به میان هزاران سال اسب دوانی ها، حمله ها، کشتارها، سازندگی ها، امیدها و باز هم امیدها.
چقدر می خواستم به چنین سفری دست یازم و ممکن نمی شد و ناگهان اشاره دوستی که بار 55 سال درستی او را بر شانه می کشم مرا به عابد خراسانی رهنمون شد و انجام شد آنچه می خواستم.
می خواستم در فضای نسا حرکت کنم و کردم. می خواستم در مرو با مسعود مروزی همراه گردم و شدم. می خواستم بخارای شریف و سمرقند چون قند را ببوسم که بوئیدم. می خواستم با رودکی همگام شوم که شدم و چه زیبا که همراهانم عزیزانی بودند که آنها چون من هوای همه اینها را داشتند. از همه متشکرم. از همه ممنونم و تمام قد در مقابل همه آنها که با عشق سختی های این سفر را تحمل کردند و خوبیهایش را دو چندان، تعظیم می کنم.
با ادب و احترام - دوشنبه پایتخت تاجیکستان - دوم مهرماه 1394

فلور طالبی جمعه، 11 دی 94 - 11:18 AM

مرا سفر به کجا می برد؟کجا نشان قدم ناتمام خواهد ماندو بند کفش به انگشت های نرم فراغت گشوده خواهد شد؟
گفتگو از سفر به سمرقند و بخارا است. همان دو گوهری که خواجه شیراز به خال هندوی معشوقش بخشیده است، گفتگو از جوی مولیان است و درشتی های پرنیانی آموی که شاه سامانی را پای برهنه بر زین نشاند تا به بخارا بتازد. گفتگو از نسا است که شاید سیاوش کرده است یا پنجیکنت که شاید سیاوش کرد است با آن همه آرزوها و دلتنگی های شاهزاده پاک ایرانی که در دیوار نگاره ها به جای گذاشت. گفتگو از خراسان بزرگ است که بر وجب وجب خاکش، خون عاشقانه دلاوری ریخته تا برقرار بماند.
و من به این سفر آمدم. با یاران همدل و عزیزان هم سخن. گفتگو بر سر هزار و هشتصد کیلومتر نیست. گفتگو بر سر قرن ها فرو رفتن در عمق است.
از دوستان و همسفران متشکرم. از زهرا جان با آن دانش فراوان هنری اش و مهربانی و لطف دیگران. از غزل جان با آن میهمان نوازی ذاتی اش، از آقا تقی با آن حس مهربانی فرزند به مادر و از آقای جواد عابد خراسانی که حلقه ارتباط این سلسه مهر و شفقت و خردمندی بودند. از همه شمایان سپاسگزار و منت پذیرم.

دکتر محمدآبادی از نیشابور جمعه، 11 دی 94 - 11:17 AM

سفری که به تاکید دوستان چون با تجربه و تبلیغ کم همراه است و می تواند نامطمئن باشد، با ایجاد یک فضای صمیمی و رفاقت و دوستی در بین افرادی که برای اولین بار زیارت می نمایم در ذهنم ماندگار و به عنوان یک خاطره خوب در هر جمعی از آن یاد خواهم کرد.
امیدوارم شرایط به گونه ای فراهم گردد تا در سفرهای آتی و مسیرهای جدید حضور داشته باشم. من از این سفر و همسفری با دوستان لذت بردم و امیدوارم که در ذهن دوستان با یا نیکو باقی بمانم.
اول مهرماه هزاروسیصد و نود و چهار - تاجیکستان

غزل پورعبدالحمید همسفر هشتمی جمعه، 11 دی 94 - 11:16 AM

حرکت و روان بودن، همیشه نتیجه ای مثبت برای همه ما دارد.
این سفر توأم بود با آرامشی که اصالت و قدمت فضا و اماکن منتقل می کرد و همچنین لذت بردن و امیدوار شدن به خوب و پاک بودن انسانها، دیدی که مدتها بود زندگی در جامعه ایران از من دزدیده بود و همراهی با شما همسفران عزیزم بار دیگر به من هدیه داد.
خوشحالم که با شما آشنا و همراه شدم.
اول مهرماه 1394 - دوشنبه - تاجیکستان

فرح حاج تقی همسفر هشتمین سفر جمعه، 11 دی 94 - 11:15 AM

این سفر، سفری بود نه چندان آسان، امّا بسیار غنی و خاطره انگیز. همسفران مطلع و همراه به اخطره انگیزی آن افزودند و مجری برنامه آقای خراسانی با برنامه ریزی مجرّب خود آنرا به نحو احسن به پیش راند و من حداکثر استفاده را در این مدت کم به دلیل برنامه ریزی بر اساس تجربه ایشان نصیب خود گرداندم.
من این سفر را حتما به دوستانم که بدانم قادر به انجامش باشند توصیه خواهم نمود چون این سفری فوق العاده ولی نه برای همه است.
چهارشنبه اول مهرماه 1394

المیرا قاسمی جمعه، 11 دی 94 - 11:14 AM

من مسافر سومین برنامه جاده ابریشم بودم. ابتدا خیلی استرس داشتم. فکر میکردم که مسیر امنیت نداشته باشد و من به عنوان یک خانم تنها که قصد شرکت در این برنامه را داشتم بسیار استرس داشتم. بعد از بررسی های فراوان در اینترنت و جستجو دیدم بهترین برنامه ای که می توانم شرکت کنم، همین برنامه است. الان از اینکه توانستم با همت اقای مهندس عابد خراسانی به دیدار سمرقند و بخارا بروم بسیار خرسندم.
البته که در مسیر مشکلاتی هم وجود داشت. در بعضی موارد ناهماهنگی هایی هم وجود داشت که صدالبته مربوط به مسیر راه و خرابی جاده ها و مسائلی از این دست بود و همه گروه بالاتفاق تصدیق کردیم که شرکت آفرینش اطلاعات شرق بهترین برنامه و بهترین خدمات را با توجه به زمان و مکان سفر به ما دادند.
از ایشان مجددا تشکر می کنم و امیدوارم دوباره بتوانم این سفر را شرکت کنم و باز چشمم به دیدار سمرقند و بخارا روشن شود.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.