شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

چرا در سفر به ملحفه نیاز داریم؟

چرا در سفر به ملحفه نیاز داریم؟

بررسی‌ها نشان داده است، وقتی افراد در هنگام خواب از ملحفه و روبالشی تمیز، نرم و با عطر خوش استفاده می‌کنند زودتر به خواب رفته و بهتر می‌خوابند. ما ملحفه را جزو لوازم ضروری سفر نمی‌دانیم اما همیشه به همسفران خود پیشنهاد میدهیم که یک ملحفه تمیز همراه خود داشته باشند. یک ملحفه تمیز در کوله پشتی ما فضای زیادی را اشغال نمی‌کند اما میتواند ضامن یک خواب راحت برای ما باشد.

به نقل از وال استریت ژرنال ملحفه هایی با جنس ابریشم بهترین نوع ملحفه هستند. از آنجا که ابریشم صاف است در مدت زمانی که خواب هستید بر روی صورت شما چین و چروک به جا نمی‌گذارد. از مزایای دیگر ملحفه‌های ابریشمی این است که اگر آن را با دست بشویید تا مدت زمان زیادی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. جالب است بدانید پس از مدتی استفاده از بالشتهای ابریشمی حالت وز و مجعد مو گرفته می شود.

www.dalahoo.com

فواید همراه داشتن ملحفه در سفر

1. برای مسافرانی که روی وسایل خواب حساسیت بیشتری دارند، همراه داشتن یک ملحفه ضروری به نظر می‌رسد، اگرچه اکثر هتل‌ها از ملحفه‌های تمیز استفاده می‌کنند و اقامتگاه‌های روستایی که دالاهو با آن‌ها همکاری می‌کند، ازنظر بهداشتی تائید شده هستند، اما برای آن دسته از مسافرانی که حساسیت بیشتری دارند، برای خوابی راحت، پیشنهاد ما همراه داشتن یک ملحفه شخصی است.

2. اگر گرمایی هستید و رواندازها و پتوهای محل اقامت برای شما گرم هستند، می‌توانید از ملحفه خود به‌عنوان یک روانداز سبک، مخصوصاً در فصول گرم استفاده کنید.

www.dalahoo.com

3. در سفرهایی که اقامت شما در کمپ است نیاز به کیسه‌خواب دارید، اما با داشتن کیسه‌خواب شما تنها نیمی از راه را رفته‌اید. در این شرایط، زمینی که روی آن قرار می‌گیرید بسیار مهم است. شما می‌توانید با پهن کردن یک ملحفه در زیر کیسه‌خواب خود، هم‌ سطح زیر کیسه‌خواب خود را نرم‌تر و راحت‌تر کنید، هم از نفوذ سرمایی که از زمین به بدن شما منتقل می‌شود جلوگیری کنید.

3. علاوه بر فواید ملحفه در زمان خواب، می‌توانید در طبیعت نیز از ملحفه خود به‌عنوان یک زیرانداز راحت و سبک استفاده کنید که قابلیت شست‌وشوی راحتی دارد.

 

تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

دسته ها: وسایل سفر

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.