شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

برنامه زمانبندی حرکت قطار از ولادی وستک تا مسکو

برنامه زمانبندی حرکت قطار از ولادی وستک تا مسکو

Train route , Vladivost-Moskva Yar

ОСНОВНОЙ МАРШРУТ: ВЛАДИВОСТ - МОСКВА ЯР

MAIN ROUTE
Station Arrival time Standing time Departure time
VLADIVOSTOK - - 04:02
VLADIVOST - - 04:02
UGOL'NAYA 04:43 2 min 04:45
USSURIYSK 05:57 15 min 06:12
SIBIRTCEVO 07:13 2 min 07:15
MUCHNAYA 07:32 1 min 07:33
SPASS DAL 08:06 3 min 08:09
RUZHINO 09:37 15 min 09:52
DAL'NER 1 10:39 2 min 10:41
LUCHEGORSK 11:35 2 min 11:37
BIKIN 12:19 2 min 12:21
VYAZEMSKAYA 13:52 15 min 14:07
KHABAROVSK 16:02 30 min 16:32
KHABAROVS 1 16:02 30 min 16:32
BIROBIDZHAN 18:37 7 min 18:44
OBLUCH'E 21:28 15 min 21:43
ARKHARA 23:34 2 min 23:36
BUREYA 00:16 2 min 00:18
BELOGORSK 02:42 30 min 03:12
SVOBODNYY 04:01 2 min 04:03
LEDYANAYA 04:38 2 min 04:40
SHIMANOVSK 05:18 2 min 05:20
TYGDA 07:27 2 min 07:29
MAGDAGACHI 08:27 15 min 08:42
SKOVORODIN 11:32 2 min 11:34
ER PAVLOV 15:07 21 min 15:28
ZHANNA - 12 min 16:42
AMAZAR 17:42 18 min 18:00
MOGOCHA 19:28 13 min 19:41
CHERNYSH ZAB 00:55 30 min 01:25
KARYMSKAYA 06:10 18 min 06:28
CHITA 08:16 25 min 08:41
CHITA 2 08:16 25 min 08:41
KHILOK 13:10 15 min 13:25
PETR ZAVOD 15:51 2 min 15:53
ULAN UDE' 17:58 23 min 18:21
ULAN UDE' P 17:58 23 min 18:21
SLYUDYANKA 1 23:03 2 min 23:05
IRKUTSK 01:05 23 min 01:28
IRKUT PASS 01:05 23 min 01:28
IRKUT SORT 01:41 2 min 01:43
ANGARSK 02:27 3 min 02:30
ZIMA 05:47 28 min 06:15
TULUN 08:06 2 min 08:08
NIZHNEUDINS 09:43 10 min 09:53
TAYSHET 12:23 2 min 12:25
RESHOTY 13:26 1 min 13:27
ILANSKAYA 14:35 22 min 14:57
KANSK ENIS 15:24 1 min 15:25
KRASNOYARSK 18:53 22 min 19:15
KRASNOYAR P 18:53 22 min 19:15
ACHINSK 1 22:07 1 min 22:08
BOGOTOL 23:09 1 min 23:10
MARIINSK 01:00 26 min 01:26
TAYGA 03:37 2 min 03:39
YURGA 04:36 2 min 04:38
YURGA 1 04:36 2 min 04:38
NOVOSIBIRS 06:48 19 min 07:07
NOVOSIB GL 06:48 19 min 07:07
BARABINSK 10:14 30 min 10:44
OMSK-PASS 15:00 18 min 15:18
ISHIM 18:33 12 min 18:45
TYUMEN' 22:25 21 min 22:46
EKATERINB P 03:01 40 min 03:41
PERM' 2 09:30 20 min 09:50
BALEZINO 13:38 25 min 14:03
KIROV PASS 17:17 20 min 17:37
N.NOVGOROD 23:10 15 min 23:25
VLADIMIR P 02:35 23 min 02:58
MOSKVA 06:01 - -
MOSKVA YAR 06:01 - -
 
دسته ها: روسیه

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.