شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

آشنایی با عجیب‌ترین هتل‌های جهان

آشنایی با عجیب‌ترین هتل‌های جهان

بسیاری از گردشگران هتل‌ها را تنها مکانی برای استراحت در طول سفر در نظر می‌گیرند، درحالیکه نیمی از این هتل‌ها به قدری جالب و در نوع خود منحصر به فرد هستند که می‌توانند به تنهایی مکان خوبی برای گذراندن اوقات فراغت باشند.

شبکه خبری “الفجر” الجزایر در گزارشی به معرفی عجیب‌ترین هتل‌های جهان پرداخته که به مقصدی برای گردشگران تبدیل شده‌اند.

* هتل « مادونا » کالیفرنیا در آمریکا؛ «الکس مادونا» مالک اصلی این هتل در سال ۲۰۰۴ درگذشت. این هتل دارای ۱۰۸ اتاق با دکوراسیون‌های متفاوت است. هر اتاقی نیز به خاطر نوع طراحی و دکوراسیون نام ویژه خود را دارد. هزینه اقامت یک شب در این هتل بین ۱۴۷ تا ۳۳۰ دلار است.

* هتل « وودلین پارک »‌ نیوزلند؛ در واقع چهار هتل در این مجموعه وجود دارد. هتل اول یک هواپیمای قدیمی است که پس از بازسازی و تغییر کاربری به هتل تبدیل شده است. قطار و کشتی از دیگر وسایل نقلیه‌ای هستند که در این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

* هتل « اورلند» پاریس که تنها یک اتاق دارد و متعلق به یک زوج هنرمند سوئیسی است. این هتل قابل حمل اکنون در بالای موزه‌ی قصر توکیو و مشرف به برج ایفل است. این هتل دارای یک اتاق و طراحی منحصر به فردی است. هزینه‌ اقامت یک شب در این هتل در طول هفته ۳۳۳ یورو و در روزهای تعطیل ۴۴۴ یورو می‌باشد.

* هتل « گامیراس » ترکیه؛ گردشگران با انتخاب این هتل تجربه اقامت در غارهای کهن را کسب می‌کنند. این غارها در دل کوه قرار دارند و در عصر بیزانس، محل عبادت راهبه‌ها بوده است.

* هتل « کپسولی » ژاپن یکی از کوچکترین هتل‌های جهان است. با اینکه اندازه اتاق خواب آن بیش‌تر از مساحت یک قبر نیست، اما در آن تخت، تلویزیون و آینه دیواری، کمد دیواری و سایر وسایل رفاهی گنجانده شده است. علاوه‌بر این اتاق‌ها، امکان استفاده از اینت خود در حال استراحت هستند از پنجره اتاق، آتشفشان آرینال را ببینند. هم‌چنین حوضچه‌های آب‌گرم، جنگل‌های مرطوب و بارانی شیلی و یک پل چوبی از دیگر انتخاب‌های گردشگران برای تفریح می‌باشد.

* هتل « داس پارک » در اتریش که معمولا از ماه می تا اکتبر میزبان گردشگران است و این فرصت را به آنان می‌دهد تا در لوله‌های بزرگ انتقال آب که وزن هر کدام از آن‌ها در حدود ۵٫۹ تن است، مستقر شوند. «توماس أچرا» نقاش اتریشی نیز با طراحی بر روی سیمان‌های داخلی اتاق‌ها، جلوه ویژه‌ای به آنان بخشیده است.

* هتل « مانو » در کنیا که در شهر نیروپی واقع است. این هتل کوچک را ۵۸۸ هزار مترمربع جنگل احاطه کرده است. زرافه‌هایی که در این جنگل زندگی می‌کنند از مهم‌ترین ویژگی این هتل است. هزینه‌ی اقامت یک شب در این هتل ۳۶۰ دلار است.

 

منبع: iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.