شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل سنتارا گراند، کرابی (تایلند)

هتل سنتارا گراند، کرابی (تایلند)

هتل و ویلای ساحلی 5 ستاره سنتارا گراند (Centara Grand Beach & Resort) در کرابی، در خلیج دورافتاده ی پای پلانگ و در مجاورت منطقه ی اصلی ریزورت آئونانگ واقع شده است. این هتل، ساحلی به پهنای 500 متر با چشم اندازی سرسبز و صخره های آهکی دارد و سرتاسر تایلند جنوبی را تزئین کرده است. این ریزورت در فاصله ی 30 دقیقه ای از فرودگاه کرابی و در چند دقیقه ای شهر آئونانگ قرار گرفته که مجموعه ی وسیعی از فروشگاه ها، کافه ها و رستوران ها را در خود جای داده است. از اینجا می توانید با قایق سریع السیر یا حتی پیاده و از طریق خشکی به ساحل آئونانگ دسترسی پیدا کنید.

این ریزورت برای زوج های جوان و خانواده ها بسیار مناسب است و اتاق های وسیع فراوانی دارد که متراژ آنها از27 متر مربع به بالاست. چشمه های آب گرم، مرکز ورزشی، مرکز آموزش غواصی و مرکز ورزش های آبی دارد. حتی کلوپ بسیار مجهزی هم برای کودکان فراهم شده است.

هتل و ویلای ساحلی سنتارا گراند بدلیل رعایت قوانین حفاظتی در محیط اطراف خود، موفق به دریافت "گواهینامه ی نقره ای" از طرف سازمان EarthCheck شده که برترین سازمان جهانی اعطا کننده ی گواهی توریسم و گردشگری می باشد. این سازمان از هتل های طرف قراردادش می خواهد که با بالابردن بازدهی عملکرد خود، انتشار کربن را کاهش دهد؛ از میزان مصرف انرژی و آب نیز بکاهد و مواد زائد کمتری تولید کند و آنها را به سیستم بازیافت انتقال دهد. با دریافت این گواهینامه، این هتل در راس اقامتگاه های درجه یک جهان قرار می گیرد چراکه توانسته عملکرد خود را به گونه ای بهبود بخشد که با برترین استانداردهای محیط زیست همخوانی داشته باشد.

 

منبع: iranhotelonline

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.