شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل کنراد، سنگاپور

هتل کنراد، سنگاپور

هتل کنراد (Conrad Centennial) یک هتل سنگاپوری لوکس است که جایزه هم دریافت کرده و ارائه دهنده ی امکانات رفاهی بسیار کامل به مسافرین تفریحی و تجارتی می باشد. آخرین جاذبه ی معروف سنگاپور با نام سینگاپور فلایر، از میراث بجامانده از قوم مالای و چیمس می باشد که در فاصله ی بسیار کمی از هتل واقع شده است.

هتل کنراد در مرکز تجاری، تاریخی، فرهنگی و فروشگاهی خلیج مارینا واقع شده و به مرکز نمایشگاهی سانتک سنگاپور هم نزدیک است و به بیش از هزار فروشگاه و 300 رستوران دسترسی مستقیم دارد. معروف ترین مکان های شهر عبارتند از تئاتر اسپلاناد و سالن کنسرت شهر واقع در خلیج.

تمام 507 اتاق این هتل دارای اتاق پذیرایی و سوئیت کاملا مجهز می باشند و همگی منظره ای پانوراما و 360 درجه از سراسر شهر، فواره ی ولس و خلیج دارند. امکانات هر اتاق نیز عبارتند از تلویزیون صفحه تخت، یخچال، اینترنت، گاوصندوق و یک میز کار بزرگ.

هتل کنراد سنگاپور دارای چهار اتاق کنفرانس، دو سالن همایش و یک سالن جلسات تجاری می باشد که تا 550 نفر را در خود جای می دهند. مسافرین در اینجا می توانند از سیاحت در چیمس، دهکده ی بوگیس فوود و مجسمه ی مرلین لذت ببرند.

 

 

منبع: iranhotelonline

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.