شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل آکاپولکو (Acapulco) قبرس شمالی

هتل آکاپولکو (Acapulco) قبرس شمالی

هتل و ریزورت آکاپولکو (Acapulco) یک هتل پنج ستاره است که تجربه ای از هتل های لوکس و درجه یک قبرس شمالی را به شما ارائه می دهد. در این هتل به شیوه ی گرم و صمیمی مرسوم در اطراف دریای مدیترانه از شما استقبال و میزبانی خواهند شد و یک سفر اداری و یا تفریحی در سطح استانداردهای بالای جهانی را در قبرس شمالی تجربه خواهید نمود.

برخی از امکانات این هتل عبارتند از یک کیلومتر ساحل شنی خصوصی و بکر، استخرهای مخصوص بزرگسالان و کودکان، اتاق های ساحلی مجهز به سیستم تهویه هوا، کافه های ساحلی، رستوران، مرکز تناسب اندام، امکانات تنیس، والیبال ساحلی، زمین بازی گلف، استخر آب گرم، وان آب گرم، مرکز آب معدنی، اتاق های کنفرانس و جلسات اداری، اینترنت پرسرعت وای فای و فروشگاه های هدیه.

ریزورت آکاپولکو حدود 20 دقیقه با فرودگاه ایرکان (Ercan) و 1 ساعت با فرودگاه لارناکا فاصله دارد. این ریزورت در فاصله ی دورتری نسبت به قصر گیرنیا، موزه ی کشتی های مخروبه، قصر سنت هیلاریون، کارمی و صومعه ی بلاپایس واقع شده اما با سالامیس، قصر اوتللو، آیاناپا، لارناکا و لیماسول حدود یک ساعت فاصله دارد.

امکانات ورزشی آکاپولکو نیز شامل انواع ورزش های آبی می شود که می توان در ساحل آن انجام داد مانند تنیس، بسکتبال، والیبال ساحلی، تنیس روی میز و دارت. در این منطقه هنرمندانی هم ساکن هستند که در طول 24 ساعت شبانه روز، با حرکات نمایشی خود، تفریحات جالبی برای مسافرین و مهمانان این هتل به ارمغان می آورند

 

منبع: iranhotelonline

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.