شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل ترمال بالچووا و هتل های ترمال

هتل ترمال بالچووا و هتل های ترمال

اکثر مراکز ترمال (کاپلیجاهای) ترکیه در نواحی بین آنکارا  تا بورسا و از بورسا تا اگه جنوبی و ازمیر نیز در آنادولوی مرکزی و جنوب شرقی گسترده شده است. ولی موضوع وبلاگ من این نواحی رو شامل نمیشه اما در سالهای اخیر سرمایه گذاریهای میلیاردی داخلی و خارجی روی آبهای معدنی و مراکز ترمال بدروم ، موغلا و ازمیر می شود. یکی از اسپانسورهای دومین دوره اسکول تابستانی توریزم اروپا در ازمیر هتل بالچووا بود خواستم لینکی از این هتل گذاشته باشم. این هتل جزء هتلهای سوپرلوکس نوع خود یعنی هتلهای کاپلیجا یا همان ترمال است.

هتل ترمال بالچوا balçova یکی از هتلهای ترمال ناحیه بالچووای ازمیر است ، شهر کوچک بالچووا که به ناحیه مرکز ازمیر و و مناطقی مثل کوش آداسی و ناحیه سلجوق و افس و خانه حضرت مریم هم نزدیک به حساب می آید و در نزدیکی کوه دده داغی بوده مراکز خرید و فروش خوبی هم دارد و موزه دریایی انجیرآلتی نیز در این ناحیه واقع شده است . این هتل شامل

یک مرکز مراقبتی و تشخیص و درمان بیماری هایی مثل آرتریت روماتوئید ،آرتریت پیسوراتیک ، اسپوندیلیت آنکولیزان و... می باشد و یک هتل ترمال سلامتی با تمام امکانات تفریحی از آکواپارک تا... تا سال 2003 بیشتر مسافران این هتل را ترکیه ایها ، نروژیها و دانمارکیها تشکیل می دادند اما در سالهای اخیر تعداد کشورها خیلی بشتر شده است. البته هتلهای ترمال زیادی در منطقه اگه ترکیه وجود دارد البته شاید مثل این هتل مراکز تشخیصی درمانی نداشته باشند.

 

منبع: iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.