شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

معرفي چند هتل جالب دنيا

معرفي چند هتل جالب دنيا

خانه‌های تاریخی جزیره کاکتو (Cockatoo Island Historic Houses) 
این هتل در قلب شهر بندری سیدنی استرالیا قرار دارد و در واقع زندانی تاریخی است که پس از بازسازی از آن به عنوان هتل استفاده می‌شود.

هتل ساحلی بالتیک (Baltic Beach Hotel) 

این هتل در شهر ساحلی و تفریحی جورمالا (Jurmala)، یکی از شهرهای مجاور پایتخت لیتوانی قرار دارد. هتل بالتیک به گونه طراحی شده است که به نظر می‌رسد هر لحظه در آستانه واژگون شدن است.

‌هتل واگن قطار ناپا (Napa Valley Railway Inn) 
استراحتگاهی عجیب و غریب که در واگن‌های خطوط راه آهن ناپا و چند مایل از نواحی لیپ، آکویل، آککنال و رادفورد تعبیه شده است. با آنکه اقامت در این هتل تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر است اما به دلیل متروک بودن خطوط راه‌آهن ناپا، وسایل آسایش و امکانات زندگی این مهمانخانه‌ها بسیار محدود و اندک است.

‌هتل روی دریاچه (Hotel Palafitte) 
هتل پالافیت، خانه‌ای ییلاقی واقع در بالای سطح آب دریاچه‌ای در مجاورت شهر Neuchâtel فرانسه است. تجربه اقامت در این هتل بی‌نظیر می‌تواند با عباراتی چون «یکی از بهترین تجربه‌ها در اروپا «یا» به واقع رویایی‌ترین هتل جهان» توصیف شود.

هتل مگاترون (Megatron Hotle) 
آسمانخراشی دلهره‌آور در شهر روتردام هلند که برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده است.

هتل اورلند (Hôtel Everland) 
هتل اورلند بنایی هنری در پایتخت فرانسه، واقع در ارتفاع 98 پایی از سطح زمین و با چشم انداز برج ایفل است و هیجان را به ساكنان آن القا می‌کند.

هتل جرثقیلی (Crane Hotel) 

این هتل در شهر‌هارلینگن هلند دایر شده و یک جرثقیل اسکله‌ای است که به مخفیگاهی مجلل و دو نفره تبدیل شده و دارای یک دوش دوقلوی لوکس و نگاهی طراحانه است.

‌هتل سرزمین فانتزی (Fantasyland Hotel) 
هتل سرزمین فانتزی در شهر ادمونتون کانادا قرار دارد و دارای اتاق‌های زمینه دار از جمله زمینه‌ای نظیر «کامیون» است و شما می‌توانید در پایان هر شب به بستر نیم تنی و کامیونی خود رفته و خواب آرامی را در مکانی رویایی تجربه کنید.

هتل آتر (Utter Inn) 
واقع در شهر استکهلم سوئد و هتلی زیرآبی و شناور است، جایی که شما می‌توانید در آن خوابی شیرین را در آکواریومی در زیر آب داشته باشید.

هتل یورومست (Euromast) 
هتلی در شهر روتردام هلند که در یک برج تلویزیونی احداث شده و دارای 2 سوئیت مجلل و همچنین چشم انداز زیبای این شهر است.

‌هتل دارکوبی (Woodpecker Hotel) 
هتلی در شهر استکهلم سوئد و مختص افردای است که از ارتفاع هراسی ندارند، زیرا این هتل متفاوت در حقیقت خانه‌ای واقع در ارتفاع 13 متری یکی از درخت‌های پارکی عمومی است و تنها راه ورود به آن نیز یک نردبان طنابی است.

‌هتل پاویون (The Pavilion) 
هتلی زیبا و مجلل، واقع در قلب شهر لندن انگلستان، دارای 30 اتاق با طراحی‌های شگفت انگیز، مکانی مناسب برای عکسبرداری و مورد علاقه بازیگران، موسیقی دانان و ستاره‌های پاپ است. معمولا از این هتل برای تهیه ویدئوهای موسیقیایی و تلویزیونی استفاده می‌شود.

 

منبع: iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.