شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

بهترین هتل آبی دنیا ، آکوآ فانتزی هتل و اسپای کوش آداسی

بهترین هتل آبی دنیا ، آکوآ فانتزی هتل و اسپای کوش آداسی

بهترین هتل آبی دنیا ، آکوآ فانتزی هتل اند اسپا  آماده افتتاح پارک آبی خود است. بهترین هتل آبی دنیا در سالهای 2009 -2010 و 2011 و نیز بهترین تاسیس اقامتی جهان در سال 2009، هتل " آکوآ فانتزی هتل اند اسپا  " که در منطقه ای بین سلجوق ازمیر و کوش آداسی ازمیر و آیدین قرار گرفته فصل توریزم خود را زودتر آغاز کرد . هتل آکوآ فانتزی و اسپا بزرگترین هتل ترکیه از نظر کاپاسیته نیز می باشد و از نظر رضایت مهمانان خود نیز در کاتگوری هتلهای اسپلش یا همان آبی در رده اول جهان می باشد.

این هتل 868 اتاق در دو کلوب هتل و ورلد هتل، دو استخر سرپوشیده که یکی آکوآپارک دار است ، استخر روبلز ، دو رستوران اصلی که هر کدام 1000 نفری میباشد ، 5 رستوران آلاکارته ، بخش سلامتی اسپا و حمام ترک ، آکوآپارک 5000 نفری ، کلوب پونی ، کلوب کودکان و کلوب قایقهای بادبانی ، مرکز ماساژ و فیتنس و سالن بازی ، مرکز سمینار و کنفرانس ، را نیز داراست . این هتل آماده افتتاح پارک آبی خود در ماه... می باشد.

در این هتل مکانهای والیبال ساحلی ، کورتهای تنیس سرپوشیده مدرن ، اسب دوانی ، کالسکه ، واترپلو ، تیر با کمان ، فوتبال ، مینی گلف ، بیلیارد ، بولینگ و قایق بادبانی و بسیاری از ورزشهای آبی وجود دارد.

این هتل دارای اتاقهای دوبلکس ، اتاقهای ماه عسل ، اتاقهای کرالیت ، سوئیت ، اتاقهای فامیلی و... می باشد.

مدیر کل هتل آقای هالوک آل آی گفت امسال رزرواسیون خوبی از کشورهای مختلف داشتیم اما امسال آلمانیها خیلی زیاد خواهد بود. ما فصل توریزم را زودتر شروع کردیم و آماده ارایه بهترین خدمات هستیم. قابل ذکر است که سلجوق ازمیر یک منطقه توریستی با آثاری مثل شهر آنتیک  افس که از عجایب هفتگانه است و... می باشد و سالانه پذیرای چندین میلیون مسافر است نیز کوش آداسی از شهرهای زیبای مدیترانه می باشد که نیازی به بحث نیست و این دو شهر خیلی بهم نزدیک هستند .

این هتل 4.5 ستاره میباشد.

این هتل دارای کلوب اسبهای پونی ویژه کودکان ، کلوب بازی کودکان ، کلوب قایق بادبانی و... نیز میباشد.

سالنهای کنفرانس این هتل دارای مدرن ترین تکنولوژی جهان میباشد. همچنین سالنهای شو که هر شب فعال اند نیز دایر است.

اینترنت وایرلس پرسرعت ، پرده پورتیتیو ، میکروفونهای بی سیم ، میکروفونهای مخصوص ترجمه ، وی اج اس ویدئو ، دی وی دی پلیر ، ام دی پلیر ، بارکو ویزیون ، صحنه پورتابل و.

 


iranhotelonline:منبع

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.