شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

یک هتل عجیب و غریب در عمق زمین!!

یک هتل عجیب و غریب در عمق زمین!!

هتلي در عمق 509 فوتي عمق زمين و با دماي 2 درجه سانتي‌گراد، با هزينه اقامتي روزانه 380 دلار، در سوئد گشايش يافت.
از آنجايي که اين هتل قبلا يک معدن نقره بوده، تمام وسايل و اسباب و اثاثيه لوکس موجود در آن همچون تخت خواب، لوستر و صندلي و شمع‌داني‌هاي آن يا از نقره ساخته‌شده‌اند و يا پوششي نقره‌اي دارند.
پرشین سی: از جمله ويژگي‌هاي اين هتل 14 اتاقه، فقدان آنتن موبايل در آن و نبود هيچگونه وسيله ارتباط با خارج در اتاق‌هاي آن است و مسافران تنها مي‌توانند با استفاده از مونيتور موجود در بخش پذيرش دنياي بيرون را مشاهده کنند.

اگرچه پيش از ورود به اين هتل، هشدارهاي لازم به مسافران براي همراه داشتن لباس و پوشاک گرم داده مي‌شود اما هريک از اتاق‌ها به صورتي طراحي شده‌اند که به صورت مداوم دماي‌ آن‌ها در 18 درجه سانتي‌گراد ثابت مي‌ماند و محيط را تاحدودي قابل تحمل مي‌کند.

به گفته مدير اين هتل که « معدن نقره سالا» نام دارد، وجود شمع‌داني‌ها و لوسترهايي نقره‌اي در هر يک از اتاق‌ها، باعث شده است تا نور انعکاسي گسترده داشته و از اينرو اتاق‌ها از تاريکي مطلق درآمده و به اندازه کافي روشن باشند.
هتل سالا که در حال حاضر به يکي از تفرجگاه‌هاي توسعه يافته سوئد به شمار رفته و گردشگران زيادي براي اقامت در آن به اين کشور مسافرت مي‌کنند، پيشتر و به مدت بيش از 400 سال ، بزرگترين و مهم‌ترين معدن نقره سوئد محسوب مي‌شده است.

 

منبع: iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.