شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

رویای اقامت در هتل کوهی

رویای اقامت در هتل کوهی

یک هتل بسیار زیبا به نام هتل کوهی در قلب «هویلو هویلو» و در قسمت جنوبی شیلی واقع شده است.

این هتل یک ساختمان مخروطی یا هرمی شکل است که از چوب و سنگ ساخته شده و در واقع ظاهری شبیه یک آتشفشان کوچک دارد.

معماری و طراحی این هتل ترکیبی شگفت‌انگیز از فرم‌ها و حالت‌های زیباست که هیچ زاویه راستی در آن نمی‌توان پیدا کرد.

این ساختمان زیبا رو به جنگل است و آبشاری از سطح آن جاری است و پنجره‎های آن نیز از پشت خزه‌ها و سرخس‌ها نمایان است. اگرچه این هتل ظاهرا دور از تمدن است ولی دارای امکاناتی مانند زمین گلف و حمام آب گرم است.

هتل کوهی ۱۳ اتاق دارد که روی هر اتاق اسم یک پرنده محلی گذاشته شده و قیمت آن بین شبی ۱۲۵ تا ۲۰۰ یورو است. پله‎های منحنی شکل نیز در اطراف ستون مرکزی قرار دارند و اتاق‎ها در مرکز به سمت بیرون کشیده شده‎اند.

در جنوب شیلی هتل ۴ ستاره خیلی کم وجود دارد ولی هتل کوهی رویایی یکی از این نمونه‌هاست و در یک منطقه فوق‌العاده واقع شده که این هتل را از دیگر هتل‎های منطقه شیلی مجزا کرده است. تنها طبیعت محض می‌تواند با چنین خطوط پیچیده و ترکیب و بافت رنگی با این هنر رقابت کند.

هنگام انتخاب اتاق دقت داشته باشید، چون اندازه اتاق‌ها شبیه شکل کلی ساختمان هتل است یعنی از پایین پهن و به سمت بالا باریک‌تر می‌شود.

در واقع اتاق‎های بزرگ‌تر در قسمت پایین و اتاق‌های کوچک‌تر در قسمت بالا واقع شده‌اند. بخش عمده‎ای از مبلمان و دکور از کنده‌های درختی است. پنجره‎های بزرگ، نور اتاق و رنگ گرم چوب‎ها به اتاق‎ها جلوه‌ای داده‎اند که حتی کوچک‌ترین اتاق‌ها نیز بزرگ به نظر می‎رسند.

فراتر از معماری چشمگیر، هتل جادویی دارای فهرست بلند بالای خدمات و سرویس‎هاست؛ خدمات و سرویس‎هایی که در دیگر هتل‌های شیلی نظیر آن وجود ندارد.

هویلو هویلو محدوده‎ای حدود ۶۰ هزار هکتار را در بر گرفته و آتشفشان «چوشکو» نیز درآن واقع شده است. همچنین این منطقه یکی از معدود مکان‏هایی در شیلی است که در طول سال اسکی و اسنوبورد ارائه می‎دهد و یکی از بهترین مراکز اسکی در کشور شیلی است.

هتل کوهی تدارک سفر شما به این پیست اسکی را فراهم می‌کند. توجه داشته باشید این پیست، مکان مناسبی برای مبتدیان نیست و نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد، اما اگر به اسکی علاقه‌مند نیستید، فعالیت‎های دیگری نیز مثل اسب‌سواری در اطراف محدوده هتل وجود دارد.

چشمه‎های آب‌گرم طبیعی نیز در اطراف آتشفشان هست. زمین گلف این هتل نیز در محوطه‎ای ۴۰ متری و بالاتر از سطح جنگل با پوششی از درختان هزار ساله وجود دارد که حتی از کف زمین گلف نیز رشد کرده‌اند.

حمام آب گرم در جنگل

وان‌های حمام این هتل از تنه‎های عظیم درختان ساخته شده و درون آنها را خالی و سپس با آب گرم پر کرده‌اند. این حمام در یک طبقه از هتل مشرف به جنگل و دقیقا جایی است که می‌توان یک لیوان نوشیدنی خوب نوشید و در پایان روز آرامش داشت.

حیات وحش در منطقه هویلو هویلو

یکی دیگر از مقاصد گردشگری بزرگ، برکه اردک‎ها در پارک است که برای محافظت از گونه‎های در معرض خطر ساخته شده است و حیواناتی نظیر گراز وحشی، شیر و یوزپلنگ نیز در کوهستان‌های اطراف وجود دارد.

تنها به فاصله چند کیلومتر از هتل کوهی جادویی، آبشار لایون قرار گرفته است، همچنین بازدید از دریاچه
«هویلو هویلو» را فراموش نکنید.

 

منبع: iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.