شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

پارک‌های جنگلی گیلان

پارک‌های جنگلی گیلان
) پارک جنگلی سراوان / رشت .
۲) پارک جنگلی گیسوم / رضوانشهر.
۳) پارک جنگلی صفرا بسته/ لاهیجان .
۴) پارک جنگلی قلعه رودخان / فومن .
۵) پارک جنگلی سفید آب / رودسر.
۶) پارک جنگلی بی بی یانلو / آستارا.
۷) پارک جنگلی کند لات / رودبار.
۸) پارک جنگلی لله رود / رودسر.
۹) پارک جنگلی امام زاده هاشم / رودبار.
۱۰) پارک جنگلی میرزا کوچک / رودبار.
۱۱) پارک جنگلی ماسوله / فومن.
۱۲) پارک جنگلی مسیرراه سیاهکل به دیلمان- توتکی- بالارود- لونک- شنرود- آغوزی- لاریجانی / لاهیجان.
۱۳) پارک جنگلی هلودشت / املش.
۱) پارک جنگلی سراوان: پارک جنگلی سراوان در ۱۵کیلو متری شهرستان رشت قرار دارد. این جنگل بسیار زیبا همه روزه پذیرای بسیای از گردشگران به این منطقه می باشد و از امکاناتی همچون پارک بازی کودکان – کلبه های اقامتی و پارکینگ برخوردار می باشد.
۲) پارک جنگلی گیسوم: پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد. در جنوب آن رضوانشهر به فاصله ۱۴کیلومترو شمال آن شهر هشت پر با فاصله حدود ۲۰کیلومتر قرار دارد. درختان جنگلی انبوه و انواع گونه های گیاهی چشم انداز زیبایی دارد به خصوص در فصل پائیز طبیعتی زیبا و دل انگیز برای دوتداران طبیعت دارد. این پارک جنگلی دارای پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشران می باشد. از دیگر امکانات آن :وسائل بازی کودکان- ورزشگاه- اردوگاه- پلاژ- متل- هتل- مناطق پیک نیک روزانه- کمپینگ طبیعی- مسیرهای راهپیمایی- مجموعه فضاهای جنگلی باقیمانده در ناحیه شرقی- جنگل شمشاد- موزه طبیعی گل و گیاه میباشد.
۳) پارک جنگلی صفرا بسته: پارک جنگلی بسیار زیبای صفرا بسته در ۱۲کیلومتری شمال شرقی شهرستان آستانه اشرفیه بین راه آسفالته کیاشهر به آستانه قرار دارد و دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد و تفرجگاه مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می شود. همراه با پارکینگ عمومی و انفرادی.
۴) پارک جنگلی قلعه رودخان: پارک چنگلی قلعه رودخان همراه با بنای تاریخی آن بر فراز کوهی در فاصله ۲۰کیلومتری جنوب شهر فومن قرار دارد برای رسیدن به آن باید از فومن به گشت و سپس از آنجا به روستای گوراب پس رفت. منطقه کوهستانی قلعه رودخان دارای جنگل وحشی و رویشگاه منحصربه فرد گیاهی می باشد. این پارک جنگلی دارای مسیرهای راهپیمایی- محوطه های کمپ طبیعی- کلبه های جنگلی- استراحتگاه بین راهی برای گردشگران به این منطقه بسیارزیبا و خوش آب و هوا می باشد. این منطقه در زمستان سرد ودر تابستان ملایم است.
۵) پارک جنگلی سفیدآب: سفید آب در جنوب شرقی استان گیلان قرار دارد و تا مرکز شهر رودسر ۳۰کیلومتر فاصله دارد. این پارک دارای مسیرراهپیمایی- تریل اسب سواری- دوچرخه سواری- چشمه های آب گرم و پدیده های طبیعی چشمه ساران و سرچشمه رودخانه ها و مناظر طبیعی منحصر به فرد می باشد.
دسته ها: ایرانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.