شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

زیباترین هتل های ساحلی

زیباترین هتل های ساحلی

کوکو پرایو واقع در مجمع الجزایر مالدیو, اقیانوس هند, این استراحتگاه زیبا تقریباً در ۳۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی ماله واقع شده است و بوسیله قایق موتوری می توان حدوداً در مدت زمان ۴۰ دقیقه به این استراحتگاه رسید

کوکو پرایو واقع در مجمع الجزایر مالدیو، اقیانوس هند

این استراحتگاه زیبا تقریباً در ۳۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی ماله واقع شده است و بوسیله قایق موتوری می توان حدوداً در مدت زمان ۴۰ دقیقه به این استراحتگاه رسید. استراحتگاه کوکو پرایو سراسر محیط یک جزیره بسیار کوچک را به خود اختصاص داده و حریمی خصوصی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد تا آن ها از محیط بکر و دست نخورده جزیره لذت برده و تعطیلات آرامش بخشی را پشت سر بگذارند.

کوکو پرایو، یک استراحتگاه بسیار کوچک است که خدماتی بسیار اختصاصی ارائه می دهد و گنجایش پذیرش حداکثر ۱۲ مسافر را داراست. همواره بهتر است که از قبل به رزرو اتاق در این استراحتگاه اقدام کنید چرا که اغلب تمام اتاق ها توسط یک خانواده بزرگ و یا یک گروه از افرادی که قصد دارند جزیره تماماً در اختیار آن ها باشد، رزرو می شود. این هتل به شش ویلای لوکس رو به دریا مجهز بوده و امکان استفاده از جکوزی، یک استخر بی انتها، و یک کافه مخصوص صرف نوشیدنی کوکتل برای مهمانان آن فراهم شده است.

افرادی که در جهان خارج به دنبال یک محیط آرام و منزوی هستند، از اقامت در این جزیره خصوصی ۱۴ هکتاری لذت خواهند برد، اما از سوی دیگر باید آمادگی پرداخت تعرفه های بالای این استراحتگاه را نیز داشته باشند چرا که اقامت در این هتل بسیار پرهزینه خواهد بود، البته اقامت در این استراحتگاه به تجربه ای فراموش ناشدنی برای افراد تبدیل خواهد شد.

کوکو ایسلند بای کوموواقع در مالدیو، اقیانوس هند

هتل کوکو ایسلند بای کومو در یک جزیره خصوصی زیبا در مجمع الجزایر مالدیو واقع شده است. این هتل فضای آرامش بخشی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد و خدمات ارائه شده در آن موجب می شود تا مهمانان احساس کنند که به خوبی از آن ها مراقبت می شود. کریستینا اونگ، مالک هتل، طراحی آن را شخصا بر عهده داشته است. نام کریستینا در صنعت میهمان نوازی و مد به خوبی شناخته شده است. در تمام جوانب طراحی هتل، کریستینا توجه ویژه ای به نورپردازی، ترکیب آب و آسمان روا داشته است. کومو به بیش از ۳۳ سوئیت آبی مجهز است که تجربه ای فراموش ناشدنی را برای مهمانان خود فراهم می آورد.

در این هتل چشم انداز فوق العاده زیبایی از اقیانوس هند پیش روی مهمانان قرار دارد. علاوه بر این، یک ایوان خصوصی ویژه حمام آفتاب نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است تا افراد در حین حضور در این ایوان به خواندن کتاب مشغول شوند و یا صرفاً در مقابل آفتاب استراحت کرده و احساس خوشی از حضور در جزیره را تجربه نمایند. میهمانانی نیز که تمایل دارند احساس آرامش بیشتری را تجربه کنند می توانند در آبگرم شامبالا ویژه هتل کومو از امکانات مختلفی همچون برخی روش های درمان های آسیایی برای تقویت و کاهش اضطراب بدن خود بهره ببرند.

هزینه اقامت در سوئیت های این هتل به ازای هر شب مبلغ ۱۱۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو و هزینه اقامت در ویلاهای آن تا سقف ۱۷۰۰ یورو خواهد بود. البته به این مبلغ باید هزینه ۱۲ درصد مالیات، ۶ دلار هزینه محیط زیست، ۱۱.۲ درصد هزینه خدمات دهی و ۳۰۸ دلار هزینه نقل و انتقالات را نیز افزود.

دی هتل ماریس واقع در ترکیه، دریای مدیترانه

رویای میلیون ها نفر از گردشگران، گذراندن تعطیلات در دریای مدیترانه است چرا که افراد بسیاری علاقمندند تا از آب وهوای بسیار خوب، سواحل بکر و دست نخورده بهره مند شده و تجربه ای از آشنایی با یک فرهنگ متفاوت کسب کنند. هتل دی – ماریس ترکیه یکی از بهترین مکان هایی است که با اقامت در آن افراد می توانند این رویای خود را به تحقق برسانند. این هتل برای مدتی از رونق چندانی برخوردار نبوده است، اما در سال ۲۰۱۳ مالکان آن تصمیم گرفتند تا سرمایه گذاری عظیمی بر روی این هتل انجام داده و تغییرات اساسی در آن ایجاد کنند. در اواخر سال ۲۰۱۵، این تغییرات اساسی به پایان رسید و در آوریل سال ۲۰۱۶ هتل آماده پذیرش مهمانان گردید. در طول فرایند تغییرات هتل، طراحان جدید آن به شدت از همکاری با این مجموعه احساس رضایت داشتند چرا که فرصتی در اختیار آن ها قرار گرفته بود تا طرح بسیار خاصی را ایجاد کنند زیرا پنج ساحل مختلف در اطراف این هتل قرار داشت.

استراحتگاه اِکیز آل سنسز واقع در یونان؛ دریای اژه

الکساندرا افستاتیادوصاحب این اِکیز آل سنسز، بخش اعظمی از تعطیلات دوران کودکی خود را در منطقه هالکیدیکی در یونان گذرانده است. هنگامی که این فرصت در اختیار او قرار گرفت تا در خلیج وارورو در سیتونیا استراحتگاه مخصوصی برای خود داشته باشد، با اشتیاق از فرصت استفاده نمود و این هتل را احداث کرد

این استراحتگاه به عنوان یک استراحتگاه خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد و الکساندرا به کمک تعدادی از طراحان و معماران محلی این استراحتگاه را طراحی و ایجاد کردند. طراحی این استراحتگاه به گونه ای است که مهمانان آن از امکانات و تجهیزات قرن بیست و یکم استفاده خواهند کرد، اما در عین حال احساسی از فضای یونان باستان را نیز تجربه می کنند.

این هتل در میان جنگلی از درختان کاج و یک ساحل زیبا قرار دارد و این خود موجب شده تا به یک مکان فوق العاده برای لذت بردن کودکان و آرامش بزرگسالان تبدیل شود. همچنین هتل اکیز به یک مرکز درمانی بزرگ آبگرم نیز مجهز شده است که انواع جامعی از درمان ها را در اختیار میهمانان هتل قرار می دهد تا بار دیگر طراوت و جوانی را احساس کنند. بسیاری از گیاهان دارویی مورد نیاز این آبگرم از باغ های گیاهی موجود در همین مجموعه تأمین می شود.

هزینه اجاره دو اتاق در حد استاندارد به ازای هر یک شب تقریباً ۲۰۰ یورو و هزینه اجاره سوئیت های بزرگتر در حدود ۴۰۰ یورو به ازای هر شب می باشد.

 

منبع: aftabir

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.