شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

شگفت انگیزترین هتل های دنیا

شگفت انگیزترین هتل های دنیا

اگر چه در کشورهای مختلف جهان می توان هتل های لوکس و زیبای فراوانی یافت ولی برخی هتل ها به دلیل برخورداری از عواملی خاص، شهرتی ویژه پیدا می کنند و حتی به یک جاذبه گردشگری تبدیل می شوند. 

در این مقاله، ده هتل عجیب و غیرمعمولی را معرفی می کنیم.

هتلSilken Puerta America Madrid در اسپانیا

این هتل که در مادرید، پایتخت اسپانیا واقع شده توسط تنی چند از معماران و هنرمندان مشهور جهان ساخته و طراحی شده است. این هتل پنج ستاره دارای معماری بسیار لوکس و شگفت انگیزی است ولی بابت اقامت در آن، هزینه اضافی از مهمان دریافت نمی شود. در این هتل هیچ اتاقی شبیه به اتاق دیگر نیست.

 هتل Blow Up Hall 50/50 در لهستان

Blow Up Hall 50/50 در شهر پوزنان (Poznan) یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان واقع شده است. این هتل علاوه بر طراحی بسیار زیبای اتاق ها، از فناوری های مدرن قرن 21 بهره می گیرد. در این هتل به هر مهمان یک آیفون داده می شود که برای ورود به اتاق خود باید از آن به جای کلید استفاده کنند. این هتل زیبا و منحصر به فرد، به هتل هنر الکترونیکی شهرت دارد.

هتل Kolarbyn Eco Lodge در سوئد

در این هتل تلاش شده که با به حداقل رساندن تاثیرات انسان بر محیط، مکانی دنج، آرام و طبیعی برای اقامت مهمانان فراهم شود. کلبه های چوبی و زیبای این هتل به همراه مبلمان و لوازم ساده اما راحت و آرامش بخش آن، گردشگران را به دل طبیعت می برد. احتمالاً در این هتل مهمانان قادر به استفاده از خدمات وای فای نخواهند بود.

هتل Thorngrove Manor در اتریش

این هتل، در واقع یک مجتمع زیبا در منطقه آدلاید هیلز یا تپه های آدلاید (Adelaide Hills) استرالیا است. دکور زیبا و نمای چشم نواز این هتل، گردشگرانی از سراسر جهان را به خود جلب می کند.

 هتل چکمه ای در نیوزلند

هتل چکمه ای (The Boot Hotel) در سواحل زیبا و سرسبز رابی (Ruby) در منطقه نلسون (Nelson) واقع شده است. این هتل مکانی شیک، آرام و منحصر به فرد برای کسانی است که می خواهند تعطیلات رمانتیک و مناسبت های خاص داشته باشند مثلاً زوج های جوان می توانند در این هتل منحصر به فرد، آخر هفته خاطره انگیزی را سپری کنند. هتل چکمه ای رو به یک حیاط شخصی که گرداگرد آن با یک باغ معطر از درختان فندق احاطه شده باز می شود. مهمانان می توانند آزادانه در این باغ وارده شده و از گردش در آن لذت ببرند.

 

منبع:iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.