شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی

ویسروی بالی (Viceroy Bali) ویلایی لوکس در جزیره اوبود (Ubud) در شهر بالی اندونزی است. این اقامتگاه گرمسیری پنج ستاره بر روی تپه ای در مجاورت دره پادشاهان (Valley of the Kings) قرار دارد. 

طراحی خاص این ویلا در کنار عوامل بکر طبیعی منطقه، «ویسروی بالی» را به مکانی فوق العاده برای تمدد اعصاب، رهایی از استرس و کسب آرامش تبدیل کرده است. 

گردشگران حرفه ای و دوستدار طبیعت، با این استراحتگاه گرمسیری مخفی و بی نظیر آشنا هستند. 

به گفته سایت ویلا به آدرس www.viceroybali.com، این ریزورت رویایی در مکانی دنج، خصوصی و راحت بنا شده و به امکانات مختلفی مجهز است؛ از جمله تختخواب های بزرگ، تجهیزات الکترونیکی مدرن، استخرهای خصوصی، مکان استراحت و ریلکسیشن در فضاهای باز به همراه امکان تماشای چشم اندازهای زیبا از دره، باند مخصوص فرود هلی کوپتر، سالن ورزش، اتاق کنفرانس، بوتیک، کتابخانه، خشکشویی و مرکز ارائه خدمات پزشکی. 

اسپای ویلا که Lembah Spa نام دارد، یک مکان بهشت آسا با چشم اندازی فوق العاده زیبا از رودخانه Petanu است. 

به گفته سایت این مرکز آبگرم به آدرس www.lembahspa.com، در این اسپا ترکیبی از دانش غرب با تکنیک های سنتی تندرستی منطقه بالی به مهمانان عرضه می شود. 

برخی امکانات این اسپا عبارت است از: اتاق زیبایی، آرایشگاه مو، اتاق ماساژ، اتاق بخار، استخر آب سرد، جکوزی، دوش های خصوصی، اتاق های استراحت و تخت های ریلکسیشن مشرف به دره Petanu. 

رستوران ویلا که CasCades نام دارد، یکی از برترین غذاخوری ها در منطقه بالی و در حتی جنوب شرق آسیا محسوب می شود. 

این رستوران تا کنون جوایزی نیز به دست آورده و در آن انواع غذاهای فرانسوی که با ادویه های خوش عطر آسیایی تهیه شده، عرضه می گردد.

منبع:iranhotelonline

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.