شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

بهترین هتل های جدید سال ۲۰۱۳

بهترین هتل های جدید سال ۲۰۱۳

سال گذشته حدود هزار هتل جدید در سطح جهان باز شد. ما تعدادی از آنها را از ۵۷ کشور جهان گلچین کرده ایم تا بهترین آنها را شناسایی کنیم. فهرست ما را پیگیری کنید.

● هتل مرسر (Hotel Mercer) در بارسلونا، اسپانیا

این هتل یک خیابان از دیوارهای روم باستان در محله گوتیک فاصله دارد. رافائل مونئو معمار اسپانیایی آن را طراحی نموده است. مرسر مبلمان سبک مدرن دانمارکی را با ویژگی های معماری کاتالان مانند پاسیوهای و راهروهای تاقدار سنگی ترکیب کرده است. ۶۵ اتاق برای مهمانان وجود دارد که در عین سادگی لوکس و تجملی هستند و دیوارهای سنگی آنها زیبایی خاصی بوجود آورده است.

● ات هم (Ett Hem) در استکهلم، سوئد

یک خانه روستایی ۱۲ اتاقه متعلق به سال ۱۹۱۰ در محله ای باکلاس در استکهلم قرار دارد. این ملک یک باغچه زیبا هم دارد که بهترین معمار فضای سبز سوئد، یعنی اولف نوردفیل آن را طراحی کرده است. یک سونای زیبا هم برای این هتل طراحی شده است.

● الپینا گستاد (Alpina Gstaad) در اوبربورت، سوئیس

پنجاه و شش اتاق و سوئیت که هر کدام تراس یا بالکن خصوصی دارند، در یکی از گردشگاه های درجه یک اسکی سوئیس واقع شده اند. مناظر کوه های آلب و دهکده شونرید یا گستاد و یخچال های دیابلرت از این هتل پیداست. از تجهیزات آن می توان به رستوران ژاپنی، استخرهای سرپوشیده و سرباز و اسپا اشاره کرد.

● هتل و اسپای بی ۲ بوتیک (B۲ Boutique Hotel & Spa) در زوریخ، سوئیس

هتلی ۶۰ اتاقه که روی تپه های مشرف به مرکز زوریخ واقع شده است و ساختمان آن محل دفاتر سوئیسی گوگل نیز هست. نمای تمام سفید ساختمان آن و دودکش آجری نمایانگر زیبای پساصنعتی است که شامل استفاده از جعبه های چوبی قدیمی به عنوان میز در اتاق های سقف بلند و کفپوش پارکت و حمام های شیشه و کاشی می شود.

● ۲۵ ساعت (۲۵ Hours) در زوریخ، سوئیس

ساختمانی از شیشه و فولاد که چندین کاربری دارد، شامل ۱۲۶ اتاق مهمان در منطقه هنری زوریخ قرار دارد. آلفردو هابرلی، معماری زوریخی، طراحی کاربردی آن را به عهده داشته و فضاهای عمومی آن را با کفپوش پارکت، مبلمان معاصر و قالی های رنگی طراحی کرده است. با آنکه دکور و تجهیزات آن متفاوت است، ولی اکثر اتاق ها پرده های بنفش، مبلمان بادنجانی، دیوارهای خاکستری و لوستر های زیبا دارند.

● کمپ خیمه های کنار رودی سینجیتا مارا (Singita Mara River Tented Camp) در سینجیتا لامای، تانزانیا

شش خیمه تجملی، یک استخر و یک قسمت نشیمن روی رود مارا، مکانی است که به مهمانان جایی برای مشاهده مهاجرت سالانه حیوانات وحشی می دهد، بدون آنکه نیاز به ترک کمپ باشد. بوید فرگوسن، طراح آفریقایی از مبلمانی استفاده که نوستالژی دوره استعمار را دارد.

● هتل کابوچون (Cabochon Hotel) در بانکوک، تایلند

هتلی با ستون های سفید که از سونامی توریست های مرکز شهر به دور است، ولی به کافی شاپ ها و رستوران های باکلاس شهر نزدیک است. این ساختمان چهارطبقه ۸ اتاق باکلاس دارد و روی بام آن استخر ساخته اند. فضاهای داخلی آن کفپوش سرامیک، سقف بلند و بالکن های سطرنجی دارند.

● سیام (The Siam) در بانکوک، تایلند

هتلی ۳۹ اتاقی در کنار آب به مساحت سه جریب که به چائو فرایا مشرف است. این ملک سک استخر بی کران زیبا، اتاق تلویزیون، اسپای فول سرویس و رینگ بوکس دارد و قایق های شاتل آن مهمانان را به هر دو سوی رودخانه می رسانند. این قصر زیبای روی آب نشان دهنده کلکسیونی از هنر آسیایی و آنتیک های در سطح موزه است.

● سوفیتل سو (Sofitel So) در بانکوک، تایلند

هتلی بزرگ با ۲۳۸ اتاق در مرکز تجاری پایتخت تایلند، در برج ۳۰ طبقه شیشه ای در کنار پارک لومپینی قرار دارد. تجهیزات آن شامل استخر بی کران با دیوارهای شیشه ای در طبقه دهم و سالن ورزشی با مناظری بینظیر و کافی شاپی روی بام می شود.

● خانه ۱۳۷ ستونی (۱۳۷ Pillars House) در چیانگ می، تایلند

یک سری خانه دوطبقه در محله وات گیت که اتاق ها و فضاهای عمومی اش با چوب ساج براق تزئین شده اند. دکوراسیون داخلی آن بسیار باکلاس است و پارتیشن های ضخیم و زیبای آن با پیچک های زیبا پوشیده شده اند.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.