شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

بهترین هتل های جدید سال ۲۰۱۳

بهترین هتل های جدید سال ۲۰۱۳

سال گذشته حدود هزار هتل جدید در سطح جهان باز شد. ما تعدادی از آنها را از ۵۷ کشور جهان گلچین کرده ایم تا بهترین آنها را شناسایی کنیم. فهرست ما را پیگیری کنید.

● لایو آکوآ بوسکز (Live Aqua Bosques) در مکزیکوسیتی، مکزیک

هتلی ۱۳۵ اتاقی در منطقه تجاری نوظهور بوسکز دو لاس لوماس، یک آسمان خراش مدرن با لابی زیبایی است. نورپردازی، قفسه های کتاب و صندلی های متعددی در لابی وجود دارد. چوب تیره، صندلی راحتی های مخملی طوسی و چهارپایه های عثمانی چرمی به زیبایی اتاق های مهمانان می افزایند.

● هتل بو (Hotel Bo) در سان کریستوبال دو لاس کاساس، مکزیک

بیست و دو اتاق این هتل فاصله کمی با مرکز شهر چیاپاس در جنوب شرقی مکزیک دارند. طراحی مدرن و جالب آن ما را یاد استادکاران صنعت پارچه می اندازند. با نگاهی به روبالشی ها، روتختی ها و یونیفرم های کارکنان می توان این موضوع را فهمید.

● هتل بوتیک ننا (Nena Boutique Hotel) در سان میگوئل دو آلنده، مکزیک

این ساختمان قبلاً یک ملک شخصی در یکی از خوش منظره ترین خیابان های سان میگوئل بود. حالا تبدیل به هتل سه طبقه با ۶ اتاق مهمان لوکس و تجملی شده است که روی بامش صندلی راحتی هایی در کنار استخری برای آرامش گذاشته اند. از این بام می توان غروب های ارغوانی و مناره های صورتی را مشاهده کرد. باغ های کاکتوس، لاوندر و درختان پرتقال از زیبایی های محوطه این هتل هستند. رستوران کالندا در محوطه آن یکی از زیباترین رستورانهای شهر است.

● اندمیکو رسگواردو سیلوستر (End?mico Resguardo Silvestre) در وال دو گوادالوپه، مکزیک

بیست کابین جداگانه روی تپه ای صخره ای به مزارع انگور این منطقه در مکزیک مشرف هستند. این کابین ها از جنس چوب و فولاد هستند و هر کدام شومینه و پاسیوی اختصاصی دارند.

● هتل ایگلسیا (L۰۳۹;Iglesia Hotel) در ال جدیدا، موروکو

کلیسای کاتولیک قرن شانزدهمی واقع در شهری قدیمی در ۶۰ مایلی جنوب کازابلانکا، تبدیل به هتلی ۸ اتاقه شد که ۵ اتاق دیگر نیز در نزدیکی لنگرگاه قرار دارد که تا سال ۱۸۹۶ کنسولی آمریکا بود. این هتل زیبا سبکی مراکشی دارد که رنگ های شاد را با مبلمان قدیمی ترکیب کرده است.

● دلانو (Delano) در مراکش، موروکو

این هتل با هفتاد و یک اتاق و یک اسپای بزرگ در محله باکلاس و شیک مسکونی ایورناژ، فقط چند دقیقه از میدان جمافنا فاصله دارد. ساختمان آن منحنی شکل است و چهار طبقه دارد و نمای آن متالیک بوده و به شکل دایره ای برش خورده است. این ساختمان مدرن در ساحل جنوبی واقع شده است و دکوراسیون داخلی آن توسط دکوراتور معروف فرانسوی ژاک گارسیا تزئین شده که شامل رنگ های قرمز آتشی، بنفش پررنگ و طلایی می شود.

● پالاس ناماسکار (Palais Namaskar) در مراکش، موروکو

گردشگاهی قصر مانند جدیدی با ۴۱ ویلا و سوئیت روی لبه پالمری، حومه بیابانی باکلاس مراکش واقع شده است. معماری آفریقایی و پوشش گیاهی انبوه آن در کنار آبنماهایی از استخرها و کانال ها منظره ای دیدنی ایجاد کرده است.

● سلمان (Selman) در مراکش، موروکو

گردشگاهی ۶۱ اتاقی که با اتومبیل ده دقیقه از مرکز شهر مراکش فاصله دارد و در جایی است که حتی خود صاحبان اسب های عربی هم در آنجا زندگی می کنند. ژاک گارسیا، طراح دکوراسیون فرانسوی آن را طراحی کرده است و با سبکی آفریقایی آن را تزئین کرده است. هر سانتیمتر مربع آن شیک و جذاب است. اتاق های مهمانان بیشتر به سبک آندلوسی هستند تا پاریسی، ولی چیزی از جذابیت آنها کم نشده است.

● تاج پالاس (Taj Palace) در مراکش، موروکو

گردشگاه دیگری در محله باکلاس پالمری شهر مراکش، با ۱۶۱ اتاق که ساختمان اصلی آن به دور حوضی مرکزی قرار گرفته اند. ترکیبی از سبک مراکشی و هندی در این هتل دیده می شود.

● انداز (Andaz) در امستردام، هلند

هتل مدرنی با ۱۲۲ اتاق در ساختمان آجری دهه هفتادی که قبلاً کتابخانه عمومی بوده است، در بهترین جای پرینسنگراچ و در شیک ترین کانال غرب امستردام واقع شده است. این ملک دارای سونا و اسپا، اتاق بخار و سالن فیتنس است. طراح هلندی، مارسل واندرز، "لیدی گاگا"ی دنیای طراحی را خلق کرده است. دکور این هتل از عصر طلایی قرن هفدهم هلند الهام گرفته شده است.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.