شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

محبوب ترین و منفورترین شهرهای آمریکا

محبوب ترین و منفورترین شهرهای آمریکا

در نظرسنجی برگزار شده از خوانندگان پرسیده شد که شهرهای آمریکا را بر اساس "دوست داشتنی بودن" آنها رتبه بندی کنند. نتیجه این نظرسنجی به قرار زیر است.

● دوست داشتنی ترین شهرها

۱۰. برانسون، میزوری

امتیاز: ۸۲.۸

تازه واردین به برانسون مردم آن را مردم خوبی می یابند و این شهر برای بازدیدکنندگان مقصد محبوبی محسوب می شود و شهری عالی برای تفریح خانوادگی در جنوب آمریکا است. مردم آن بسیار خونگرم هستند و در کل شهر آرام و زیبایی است. در هر گوشه ای از آن تفریح و سرگرمی وجود دارد.

۹. تلوراید، کلرادو (رتبه مشترک)

امتیاز: ۸۲.۹

این شهر که مقصد محبوب اسکی بازان است، مردم خونگرم و مهربانی نیز دارد. رستوران های عالی و موسیقی زنده عالی به جذابیت های آن می افزاید و طرفداران همیشگی این شهر گردشگران را دعوت می کنند تا به بازدید از جشنواره های تابستانی این شهر بیایند.

۸. سونوما، کالیفرنیا (رتبه مشترک)

امتیاز: ۸۲.۹

این شهر مقصد محبوب عاشقان خوراکی و نوشیدنی است. سونوما شهر خوش منظره و جالبی است و بیشتر برای یافتن آرامش و آزاد گشتن و لذت بردن از روز شناخته می شود.

۷. جکسون، می سی سی پی (رتبه مشترک)

امتیاز: ۸۳.۰

افرادی که از مرکز ایالت می سی سی پی بازدید می کنند به مردم خونگرم و غذای عالی این شهر اشاره می کنند. خیابان های این شهر پر از تاریخ است و فضاهای سبز و زیبای آن فراوان است. می توانید در این فضاها به پیک نیک بروید و با اهالی دوست داشتنی آن گپ بزنید.

۶. ناچز، می سی سی پی (رتبه مشترک)

امتیاز: ۸۳.۰

این شهر که بخاطر بقایای معماری پیش از جنگ داخلی مشهور است، خانه های بسیار زیبایی دارد و اهالی جنوبی آن بسیار خونگرم هستند. مردم مهمان نواز و سرعت کم زندگی باعث می شود که ناچز شهر خوبی برای بازدید و استراحت باشد.

۵. آستین، تگزاس

امتیاز: ۸۵.۲

بر هیچ کس پوشیده نیست که آستین غذا و موسیقی شگفت انگیزی دارد. البته کمتر کسی در مورد مردم محلی مهمان نواز و بی شتاب آن و فضای سالم و جوان آن سخن می گوید. محلی ها و گردشگران از فرهنگ گوناگون آستین، خریدهای غیرعادی و تاریخ بزرگ آن لذت می برند.

۴. اشویل، کارولینای شمالی

امتیاز: ۸۷.۵

گردشگران حرفه ای این شهر را به خاطر مردمش و غذای خوبش تحسین می کنند و اشویل اغلب به خاطر روشنفکران و مهمان نوازی جنوبی اش مشهور است. مناظر هنری محلی، رستوران های عالی و گنجینه های پنهان در هر گوشه ای از شهر از موارد محبوب گردشگران است. مردم این شهر به گردشگران اهمیت می دهند و با آنها رفتار خوبی دارند.

۳. ساوانا، جورجیا

امتیاز: ۸۷.۸

قدیمی ترین شهر در ایالت جورجیا، ساوانا است که فضای بسیار دوستانه و مکان هایی عالی برای اقامت و غذا خوردن دارد و درهای موزه های آن همیشه به روی عموم باز است. فضای این شهر آنقدر گرم و صمیمی است که اگر می خواهید حس در خانه بودن به شما دست بدهد، حتماً از این شهر دیدن کنید. در ساوانا هیچ وقت به کسی بد نمی گذرد.

۲. گالنا، ایلینویز

امتیاز: ۸۷.۹

گالنا شهری شگفت انگیز است که بخاطر فضای مهمان نوازش مشهور است. افرادی که به این شهر معدنی سفر می کنند آن را شهر راحتی توصیف می کنند. این شهر پر از مراکز خرید و بناهای تاریخی است.

۱. چارلستون، کارولینای جنوبی

امتیاز: ۹۱.۵

این شهر پر از "شن، آفتاب، تاریخ، غذای خوب و مردم دوست داشتنی" است. چارلستون مقصد دائمی گردشگران حرفه ای است که به دنبال شهری زیبا و مهربان هستند. پلاژهای متعدد و معماری تأثیرگذار با رستوران های فراوان و فرهنگ خوبش موجب جذب افراد زیادی می شود. مردم آن بسیار خوب و خونگرم هستند و متل های عالی و مراکز خرید بسیار خوبی هم دارد.

● غیردوست داشتنی ترین شهرها

۱۰. ساکرامنتو، کالیفرنیا

امتیاز: ۴۳.۱

ساکرامنتو شاید مرکز ایالت کالیفرنیا باشد، ولی واقعاً ناامیدکننده است. نظر گردشگران در مورد این شهر خوب نیست و هیچ کس آن را به عنوان مرکز یک ایالت به این زیبایی مناسب نمی داند و شهر تأثیرگذار، باکلاس یا جالبی نیست.

۹. آناهیم، کالیفرنیا

امتیاز: ۴۲.۵

علیرغم آنکه این شهر کانون دیزنی لند است، ولی شادترین شهر روی زمین نیست. در واقع تنها دلیل رفتن به آناهیم فقط بازدید از دیزنی لند است. بعضی از مردم این شهر را شهری "کثیف"، "خشن" و "مکانی خطرناک برای گشت و گذار میکی ماوس" می دانند!

۸. ویلمینگتون، دِلاور

امتیاز: ۳۸.۶

ویلمینگتون که بزرگترین شهر ایالت است، به اندازه شهرهای ساحلی دیگر دِلاور، جالب نیست. بعضی ها اصولاً از این شهر اجتناب می کنند و فقط اگر برای کار مجبور شوند از آن بازدید می کنند.

۷. آلبانی، نیویورک

امتیاز: ۳۲.۸

این شهر را بیشتر به عنوان شهر بین ایستگاهی می شناسند تا یک مقصد گردشگری. نظردهندگان این نظرسنجی از این شهر زیاد تعریف نکردند و حتی بعضی ها گفتند که بهتر است خصوصاً در زمستان از رفتن به آن اجتناب شود

۶. لوس آنجلس

امتیاز: ۳۲.۳

لوس آنجلس شاید مظهر زرق و برق باشد، ولی مردم آن را شهری کثیف و شلوغ توصیف می کنند و می گویند که لوس آنجلس جذابیت خود را از دست داده است.

۵. آتلانتیک سیتی، نیوجرسی

امتیاز: ۳۱.۱

مردم فکر می کنند که این شهر فقط به قمار معروف است و سایه محوی از لاس وگاس است. این شهر طرفداری ندارد و اغلب مردم از آن متنفرند. حتی یک از نظردهندگان می گوید: «این شهر یک آشغالدونی است و قطعاً هیچ کس دوست ندارد از خیابان های اصلی آن دورتر شود، مخصوصاً شب ها. اصلاً شهر امنی نیست.»

۴. دیترویت، میشیگان

امتیاز: ۲۹.۹

دیترویت هم این روزها به دلایل مختلف محبوب هیچ کس نیست. حتی بعضی ها آن را "قبرستان دنیا" نامیده اند.

۳. نیو هیون، کانکتیکات

امتیاز: ۲۹.۶

نیو هیون به لطف فعالیت های فرهنگی شهر، زادگاه دانشگاه ییل (Yale) است. ولی لیگ دانشگاه های آیوی (گروهی از ۸ دانشگاه پرآوازه دنیا) هم باعث نشده که این شهر دوست داشتنی شود. مردم آن بی ادب هستند و اصلاً خونگرم نیستند.

۲. اوکلند، کالیفرنیا

امتیاز: ۲۳.۱

اغلب مردم موافقند که اوکلند مشکل وجهه و شخصیت چندگانه دارد. بعضی از مکان های آن جالب است ولی جاهای دیگر آن آنقدر ناامن است که گردشگران جرأت ندارند پایشان را در آن جاها بگذارند. بعضی ها این شهر را شهری کثیف و غیردوست داشتنی می نامند و توصیه می کنند زیاد نباید در این شهر ماند.

۱. نیووارک، نیوجرسی

 امتیاز: ۱۳.۴

نیووارک بیشتر به عنوان مکان فرودگاهی در نزدیکی نیویورک شناخته می شود. بعضی ها این شهر را برای هیچ چیزی توصیه نمی کنند، مگر فرودگاه ارزان و خلوتش و پرواز از این فرودگاه به شهرهای دیگر. بعضی ها از غذای پرتغالی منطقه آیرونباند آن تعریف می کنند و بعضی ها نظری منفی درباره شلوغی آن دارند و مردم آن را بی ادب توصیف می کنند.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.