شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

بهترین مکان های لندن برای چای بعدازظهر

بهترین مکان های لندن برای چای بعدازظهر

"چای بعدازظهر" یک رسم انگلیسی به خصوص در لندن است و اینطور نیست که روزانه و همیشگی باشد، ولی گاهی برای تفریح خوب است. در لندن بهترین و معروف ترین جا برای نوشیدن چای، ریتز است و البته خیلی شلوغ می شود و باید از ۲ ماه قبل جا رزرو کنید! اگر کسی بخواهید برای تولد والدینش سنگ تمام بگذارد، می تواند آنها را به چنین جایی ببرد. اگر قصد داشتید روزی به لندن بروید، مکان های زیر را برای نوشیدن چای بعدازظهر در نظر داشته باشید:

● باغچه زمستانی در هتل لندمارک (Winter Garden at The Landmark Hotel)

یکی از بهترین مکان ها برای صرف چای همین جاست. خوشبختانه آنقدرها هم معروف نیست که بخواهید از چند ماه قبل جا رزرو کنید و همان روزی که خواهید به آنجا بروید جا رزرو می کنید و باید بگوییم که درختان نخل تالار مرکزی زیبایی این مکان را صدچندان کرده اند.

● تی ال سی در هاوارد سوئیسوتل (TLSee at The Howard Swissotel)

اگر دلتان خواست در لندن چیزی بخورید، این مکان جای خوبی است و هر چه دلتان خواست از کیک و بیسکویت می توانید در اینجا دلی از عزا درآورید. نکته جالب توجه در مورد خوراکی این مکان این است که همه به شکل نمادهای شهری لندن هستند. هرچه دلتان خواست بخورید و حتماً می توانید با خودتان ببرید.

● روبنز در پالاس (Rubens at The Palace)

این مکان جایی است که برای مهمان کردن یک فرد خاص برای جشن تولدش خوب است، برای مناسبت های دیگر هم خوب است، ولی رسم خوبی برای درست کردن کیک های تولد خاص دارند که مخصوص مهمان شماست.

● کلاریجز (Claridges)

این مکان از هر جهت عالی است، ولی بهترین چیز آن مربای ویژه مارکو پولو است. این مکان آنقدر زیبا و باکلاس است که ارزش فقط بازدید کردن را هم دارد.

● پالم کورت در هتل لانگهم (Palm Court at The Langham Hotel)

پالم کورت یکی از بهترین مکان ها در لندن است. یک تالار زیبا با نورپردازی و آینه های باشکوه و سرویس جذاب و جالب که گلچینی از بهترین خوراکی ها و چای و کیک ارائه می دهند.

● دورچستر (The Dorchester)

این مکان در میان هتل های درجه یک لندن قرار دارد که گرفتن رزرواسیون برای آن مانند ریتز سخت است. اگر بگویید که تولد یکی از شماست، برایتان سرویس ویژه می آورند و پیانیست هم به افتخارتان آهنگ زیبایی می نوازد.

● هاروی نیکولز (Harvey Nichols)

اگر نمی خواهید درگیر رزرواسیون شوید، که البته رزرواسیون نمی گیرند، باید حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه برای یک میز منتظر شوید. کیفیت خوراکی های آن به اندازه خوراکی های هتل است و البته به نصف قیمت هتل و تنها تفاوت آن، سرویسش است که بیشتر شبیه کافه است.

● فورتنام و میسون (Fortnum & Mason)

اینجا همانقدر که برای خانواده سلطنتی خوبی است برای بقیه هم خوب است! در واقع این مکان فروشگاهی برای "سلطنتی ها" است و منوی آن شامل چای بعدازظهر و چای عالی (بیشتر یک وعده غذایی سبک) در محیطی باشکوه است.

● پالم کورت در هتل پارک لین (Palm Court at The Park Lane Hotel)

نام این مکان کمی غلط انداز است چون خود هتل در پیکادیلی است و چای آن عالی است. چای وانیلی و غذای آن بسیار خوشمزه است. محیطی این مکان بسیار زیبا دکوره شده است.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.