شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

ایرانگردی آن هم در نوروز یکی از بهترین کارهایی است که غیر از دید و بازدید اقوام و دوستان می‌توان انجام داد

تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای ایرانگردی است و بهتر است برای اینکه در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی شود همراه تورهای گردشگری شوید.

چرا که اگر بخواهید خودتان با خودروی شخصی سفر کنید ممکن است دچار مشکل شوید،‌آن هم به دلایلی مانند اینکه در ایام نوروز هتل‌ها اغلب پر هستند و ممکن است اقامتگاه مناسب پیدا نکنید، جاده‌ها شلوغ است و هزینه بنزین را باید محاسبه کنید، ممکن است راه‌ها و مسیرهای گردشگری را به خوبی ندانید و سردرگم شوید. بنابراین اگر می‌خواهید سفری راحت و آسوده داشته باشید و از آن لذت ببرید همراه تور شوید.

در اینجا دو مسیر هیجان‌انگیز و کمتر شناخته‌شده بهتان معرفی می‌کنیم که می‌توانید آن را از آ‍ژانس‌های گردشگری جویا شوید.

● مسیر یک: چابهار-بم

مسیر سفر بم تا چابهار یکی از بهترین مسیرهای گردشگری است از این لحاظ که کمتر شناخته شده است. شما این شانس را دارید که در یک سفر هشت روز و نیمه این مسیر شگفت‌انگیز را سیر و سیاحت کنید.

این مدت شامل هشت روز و هفت شب می‌شود که می‌توانید استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان را ببینید اما باید بدانید برای اینکه بتوانید همه جاذبه‌های مسیر را ببینید سفرتان زمینی و از طریق قطار و اتوبوس خواهد بود.

شما با قطار شش تخته از تهران راهی زاهدان می‌شوید و در زاهدان در هتل سه ستاره اقامت می‌کنید. بعد به چابهار می‌روید و در هتل چهار ستاره صبحانه می‌خورید و سرانجام دوباره با قطار راهی کرمان می‌شوید و بعد هم بم را می‌بینید.

در این سفر برگزار‌کننده شش وعده صبحانه و سه وعده ناهار را متقبل می‌شود و خودتان نیز باید دو وعده صبحانه، چهار وعده ناهار و هشت وعده شام را تهیه کنید.

همچنین حضور سرپرست و کمک سرپرست در طول برنامه، امکان قایق‌سواری در جنگل حرای خلیج گواتر، بیمه مسئولیت مدنی و پرداخت ورودیه‌ها از تعهدات برگزار‌کننده است.

بازدید از شهر زاهدان، بازار رسولی زاهدان، بازمانده ارگ بم، گل‌افشان تنگ، غارهای سه‌گانه تیس، تلگرافخانه انگلیسی‌ها، قلعه پرتغالی‌ها، بندر قدیمی و سواحل شنی روستای تیس، ساحل صخره‌ای پزم، خلیج گواتر، جنگل حرای گواتر، کوه‌های مینیاتوری (مریخی)، سواحل صخره‌ای دریای عمان، گشت و خرید سوغات از منطقه آزاد چابهار، بازدید از مرکز پرورش گاندو (تمساح ایرانی)، رودخانه سرباز، مزرعه و باغات موز و قلعه ناصری ایرانشهر از جاذبه‌های این تور هیجان‌انگیز است.

قیمت این تور هم برایتان نفری ۹۳۰ هزار تومان به علاوه پنج درصد ارزش افزوده در قیمت تور است.

● مسیر دو: کلوت تا خلیج پارس

دومین مسیری که معرفی می‌کنیم مسیری است از مرکز و کویر ایران به جنوب و خلیج فارس.

این سفر نیز هشت روز و نیم است که هشت روز و هفت شب را شامل می‌شود. برنامه سفر به این ترتیب است که با قطار شش تخته از تهران راهی کرمان می‌شوید، در خانه محلی در شهداد، هتل سه ستاره در کرمان،‌ هتل دو ستاره در سیرجان و هتل سنگی در میمند اقامت می‌کنید بعد راهی بندرعباس و در نهایت با لنج راهی قشم می‌شوید. در قشم در خانه محلی اقامت می‌کنید و موقع برگشت با تور راهی یزد شده و از یزد با قطار شش تخته عازم تهران می‌شوید.

در این سفر هشت وعده صبحانه، هفت وعده ناهار و پنج وعده شام سهم برگزارکننده تور است و مسافر نیز یک وعده ناهار و چهار وعده شام برعهده‌اش است.

همچنین حضور سرپرست و کمک‌سرپرست در طول برنامه،‌ قایق‌سواری جزیره هنگام، هزینه بیمه مسئولیت مدنی، پرداخت همه ورودیه‌ها، هزینه لنج بندرعباس-قشم و تامین خانه محلی در قشم مجهز به وسایل خواب و حمام از تعهدات برگزار‌کننده است.

بازدید از مقبره شاه نعمت‌الله ولی، باغ شازده ماهان، قلعه شفیع‌آباد، کمپ کویری شهداد، عمق کویر لوت، کال شور، چند ضلعی‌های دریاچه نمک، پدیده شگفت‌انگیز کلوت‌ها، نبکاها و گلدان‌های کویری، آسمان کویر، حمام گنجعلی‌خان، بازار سنتی کرمان، سفره‌خانه سنتی گنجعلی‌خان، روستای دستکند و ۳۰۰۰ ساله میمند، ارگ راین، شهر سیرجان، دریاچه نمک سیرجان، مزرعه پرورش شترمرغ، بادگیر چپقی، یخدان دوقلو، باغ سنگی سیرجان، جزیره قشم، معماری بومی لافت و شهر زیبای بادگیرها، چاه‌های مقدس آب (طلا)، قلعه نادری، قایقرانی در منطقه حفاظت شده جنگل حرا، تنگه چاه کوه، گشت جزیره هنگام، بازدید از دره تندیس‌ها(ستاره افتاده)، قلعه پرتغالی‌ها از برنامه‌های این تور است.

هزینه این تور ماجراجویانه نیز ۹۷۵ هزار تومان به علاوه پنج درصد ارزش افزوده در قیمت تور است

 

منبع: aftabir

دسته ها: ایرانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.