شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

بهترین مناطق اسکی جهان

بهترین مناطق اسکی جهان

اگر بخواهیم یک پیست ایده‌آل انتخاب کنیم. شکی نیست که در انتخاب‌هایمان پیست‌های اروپا در اولویت قرار خواهد گرفت، جایی که ورزش اسکی در آن پا گرفته و هنوز هم کوهستان‌های آن پذیرای انبوه علاقه‌مندان به اسکی است، اما تنها اروپا نیست که می‌تواند مقصد خوبی برای اسکی دوستان باشد، آنچه در زیر می‌خوانید فهرستی از برخی از بهترین پیست‌های جهان است که البته باز هم در آن اروپا جایگاه ویژه‌ای دارد.

● یونگ فرا- سوئیس

رفتن به یونگ فرا برای اسکی شما یک تجربه شگفت‌انگیز خواهد بود. اگر برای اسکی به این منطقه بروید، در آنجا غیر از اسکی جذابیت‌های زیادی را خواهید یافت. در یونگ فرا مربیانی هستند که بهترین مکان‌ها را برای اسکی به شما معرفی می‌کنند و با تمام شدن روز همراه جماعت اسکی‌بازان به استراحت خواهید پرداخت. سفر با قطار دیگر جذابیت این برنامه برای شماست.

● آسپن- کلرادو

کوهستان آسپن به عنوان یکی از محل‌های باامتیاز بالا برای اسکی افراد مشهور و ثروتمند درآمده است. ممکن است فکر کنید این محل تنها برای کسانی که با درآمد بالا هستند طراحی شده باشد، اما اگر درباره این محل تحقیق کنید، مطمئن می‌شوید که آمدن به این پیست برای شما مقرون‌به‌صرفه نیز خواهد بود. اسکی‌بازان در تمام سطوح حرفه‌ای برای لذت بردن از کوهستان زیبای آسپن به این محل می‌آیند.

● کرتینا- ایتالیا

ایتالیا جایی نیست که شما تنها در تابستان از آن لذت ببرید. در ماه‌های زمستان هم این کشور همان جذابیت تابستان را دارد. کرتینا بهترین جا برای یک ماه عسل خوب است. سبک فوق‌العاده و ظرافت به کار رفته در ساخت اقامتگاه ها، این منطقه را به عنوان یکی از بهترین مناطق اسکی جهان شناسانده است. در پیست مرکزی کرتینا ۵۲ تله کابین اسکی بازان را به مناطق دلخواهشان می‌برد.

● مونت بلان- فرانسه

اولین بازی‌های المپیک زمستانی در سال ۱۹۲۴ در مونت بلان برگزار شد. مونت بلان بلندترین قله در رشته کوه‌های آلپ است. اگر شما این منطقه را برای اسکی انتخاب کنید، در واقع یکی از طولانی ترین مسیرهای اسکی را تجربه خواهید کرد، همین ویژگی است که مونت بلان را به عنوان یکی از مناطق محبوب برای اسکی‌بازان سراسر جهان تبدیل کرده است، جایی که آنها می‌توانند مهارت‌های خود را محک بزنند.

● کیور- ژاپن

ژاپن جذابیت زیادی دارد برای کسانی که می‌خواهند تعطیلات خود را برای اسکی در این کشور بگذارنند. کیورو یکی از بهترین مناطق اسکی در این کشور است و در ۴۰ کیلومتری ساپرو نزدیک اتارو واقع شده است. ساپورو همچنین مکان جذابی برای گشت و گذار است، اگر می‌خواهید تعطیلات خود را در یک مکان لوکس و در هتلی در کوهستان بگذرانید، کیورو انتخاب خوبی برای شماخواهد بود.

● گالمارگ- هیمالیا

اگر ترس از ارتفاع ندارید، این منطقه برای شما بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود، جایی که که آن را تا مدت‌های طولانی در ذهن خواهید داشت. گالمارگ نه تنها در زمستان به واسطه برف زیاد برای اسکی‌بازان جذاب است، بلکه در تابستان نیز به واسطه قرار گرفتن بلندترین تکابین جهان در فهرست مناطق پرمخاطره به‌حساب می‌آید.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.