شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

سوالات و پاسخ های مرتبط با سفر جاده ابریشم

سوالات و پاسخ های مرتبط با سفر جاده ابریشم

1- تعداد روزهای سفر چند روز می باشد؟
- تعداد روزهای سفر دو هفته یا 14 روز می باشد.

2- در این سفر کدام کشورها و شهرها را بازدید خواهیم کرد؟
- در برنامه سفر جاده ابریشم به ترتیب سه کشور ترکمنستان - ازبکستان و تاجیکستان را بازدید خواهیم کرد. در ترکمنستان شهرهای عشق آباد - ماری و ترکمن آباد یا چارجو را خواهیم دید. در ازبکستان از شهرهای زیبای بخارا و سمرقند بازدید کرده و توقفی کوتاه در پایتخت ازبکستان یعنی شهر تاشکند خواهیم داشت و در کشور تاجیکستان از شهرهای خجند، پنجکنت و دوشنبه دیدار خواهیم کرد.

3- هزینه برنامه چقدر می باشد؟
- کل هزینه برنامه 1800 دلار می باشد. این هزینه شامل تمامی خدمات سفر از ابتدا تا انتها به غیر از "شام" می باشد.

4- آیا در طول سفر هزینه دیگری باید پرداخت کنیم؟
مسافر در طول برگزاری برنامه جاده ابریشم هیچ هزینه ای در هیچ کجا پرداخت نخواهد کرد. تنها هزینه ای که مسافر غیر از مبلغ تور پرداخت میکند یک هزینه خروجی از کشور می باشد و دوم هزینه شام. البته هزینه شام اختیاری بوده و مسافر با توجه به نیاز خود آن را هزینه خواهد کرد.

5- آیا امکان تغییر در برنامه سفر وجود دارد؟
- از آنجا که این برنامه به صورت زمینی اجرا می شود، هر لحظه امکان تغییر در جزییات برنامه وجود دارد اما از تعداد روزهای برنامه کم نخواهد شد. ممکن است ترتیب بازدید بعضی از امکان تغییر پیدا کند.

6- فاصله بین شهرها چند کیلومتر می باشد؟
- در مجموع به صورت تقریبی فاصله بین شهرها بین 200 تا 350 کیلومتر متغییر می باشد.

7- در هر روز چند کیلومتر حرکت خواهیم کرد؟
- در طول اجرای برنامه ما در هر روز فاصله بین یک شهر را حرکت خواهیم کرد. حرکت ما بدین صورت می باشد که در هر شهر با توجه به میزان وجود آثار تاریخی و باستانی و ... بین یک شب تا دو شب توقف خواهیم کرد و بعد تا شهر بعدی حرکت کرده و باز یک شب تا دو شب توقف خواهیم کرد.

 8- وسیله نقلیه در بین شهرها و کشورها چه می باشد؟
- ما برای اینکه در مرزها معطل ماشین نباشیم و هم برای اینکه برگشت ما از تاجیکستان به ایران با هواپیما می باشد، از ایران با خودمان ماشین نمی بریم. ما در هر کشور از ماشین ها و وسایل نقلیه همان کشورها استفاده خواهیم کرد. وسایل نقلیه به صورت دربست در اختیار تور بوده و از یک مرز تا مرز دیگر ما را همراهی خواهند کرد. البته حرکت ما از بخارا به سمت شهر سمرقند و همچنین سمرقند تا تاشکند با قطار خواهد بود.

9- وضعیت راهها و امنیت جاده ها به چه صورت می باشد؟
- در چند سال اخیر کلیه راههای مسیر حرکت ما آسفالت شده و یا آسفالت آنها بازسازی شده است. مثلا مسیر 90 کیلومتری سه راهی عینی به شهر پنجکنت که قبلا خاکی و بسیار صعب العبور بود، هم اکنون آسفالت شده و حرکت در آنها با کمترین مشکل در جریان می باشد. امنیت راهها بسیار عالی بود و در تمام مسیر از سوی پلیس های راه کنترل می شود.

10- کیفیت هتل ها به چه صورت می باشد؟
- در مورد هتل ها باید این توضیحات را بدهیم که در شهرهای مختلف با توجه به امکانات موجود از هتل های متنوعی استفاده خواهیم کرد. مثلا هتل ما در عشق آباد یک هتل چهارستاره تاپ و در تاشکند یک هتل پنج ستاره خواهد بود. اما هتل ما به عنوان مثال در شهر پنجکنت به دلیل کوچک بودن شهر و نبود امکانات اقامتی فقط استفاده از تنها محل اقامتی این شهر یعنی مهمانخانه زرافشان که اتفاقا بسیار تمیز و فرندلی می باشد، خواهد بود. میانگین نمره دریافتی ما از بابت هتلها از سوی مسافران قبلی ما خیلی خوب و عالی می باشد.

11- آیا در طول برنامه راهنما و یا کسی که آشنا به آثار تاریخی باشد، خواهیم داشت؟
- در کشور ازبکستان و تاجیکستان ما از راهنماهای محلی استفاده خواهیم کرد. در هر مکانی که گاید و راهنمای محلی باشد، ما از آن استفاده خواهیم کرد. البته برای راحتی حال مسافران و آشنایی بیشتر آنها، یک جزوه کامل که حاوی معرفی اماکن دیدنی و تاریخی مسیر هست، تهیه شده و در طول سفر در اختیار همسفران قرار خواهد گرفت.

12- آیا امکان پرداخت قسطی هزینه سفر وجود دارد؟
- خیر. این امکان وجود ندارد

13- نحوه تسویه هزینه سفر به چه صورت می باشد؟
- با توجه به قرارداد سفر جاده ابریشم، 50% مبلغ سفر در هنگام ثبت نام و مابقی آن در روز حرکت تسویه خواهد شد.

14- آیا امکان پرداخت به صورت ریالی وجود دارد؟
- بله. امکان پرداخت به صورت ریالی وجود دارد. در هنگام پرداخت نرخ دلار به روز اخذ شده و مشتری بر اساس نرخ روز دلار می تواند هزینه را به صورت ریالی به حساب شرکت پرداخت نماید.

15- آیا امکان پرداخت آنلاین وجود دارد؟
- بله. سایت نازنیوز دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت می باشد و همچنین امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه بانکهای عضو شبکه شتاب وجود دارد.

برچسب ها: تاجیکستانسفر به تاجیکستانکولابخجنددوشنبهاخبار تاجیکستانویزای تاجیکستانکوههای تاجیکستانشمال تاجیکستانجنوب تاجیکستانمرغابخاروغقله سامانیقله کوژونوفسکایاکوههای فانگردنه های تاجیکستانشرق تاجیکستانغرب تاجیکستانهمسایه های تاجیکستانآب و هوای تاجیکستاندانشگاههای تاجیکستاندانشگاه ملی تاجیکستاندانشگاه دولتی تاجیکستاندانشگاه کشاورزی تاجیکستانتحصیل در تاجیکستاناخذ پذیرش از تاجیکستاناخذ پذیرش از دانشگاههای تاجیکستاناقامت در تاجیکستانکار در تاجیکستانزندگی در تاجیکستانهتل های تاجیکستانموزه های تاجیکستانرستوران های تاجیکستانهتل تاجیکستانهتل آسیاپلاسهتل مرکوریهتل وفاهتل حیاتکاخ باربد تاجیکستانکاخ وحدت تاجیکستانسایت های تاجیکستانقیمت تور تاجیکستانتور تاجیکستان قیمتتور تاجیکستان قیمت مشهدتور ارزان قیمت تاجیکستانتور زمینی تاجیکستان قیمتسفر تاجیکستان تور قیمتقیمت تور تاجیکستان در اصفهانقیمت تور تاجیکستان از مشهدتور تاجیکستانتور تاجیکستان و گرجستانتور زمینی تاجیکستاننرخ تور تاجیکستانتور های تاجیکستانتور تاجیکستان 91تور تابستانی تاجیکستانتور تاجیکستان مشهدقیمت بلیط تاجیکستانتور تاجیکستان تابستان 91تور تاجیکستان از شیرازتور تاجیکستان از مشهدتور تاجیکستان نوروز 91تور تاجیکستان ارزانترین نرخمجری مستقیم تور تاجیکستانتور طبیعت گردی تاجیکستانقیمت تاجیکستانقیمت ویزا تاجیکستانقیمت بلیت تاجیکستانقیمت تورهای تاجیکستانقیمت هتل تاجیکستانقیمت بلیط پرواز تاجیکستانقیمت بلیط تهران تاجیکستانقیمت بلیط مشهد تاجیکستانقیمت خانه در تاجیکستانقیمت بلیط تاجیکستان آسمانقیمت بلیط برای تاجیکستانقیمت املاک در تاجیکستانقیمت بلیط هوایی تاجیکستانقیمت ماشین در تاجیکستانقیمت زمین در تاجیکستانقیمت بلیط ایران تاجیکستانقیمت بلیط تاجیکستان مشهدقیمت بلیط قطار تاجیکستانقیمت مسکن در تاجیکستانقیمت بلیط هواپیما تاجیکستانقیمت بلیط مسافرت به تاجیکستانقیمت بلیط هواپیما تاجیکستان تهرانآپارتمان ارزان قیمت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.