شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

شگفتی های شانگهای

شگفتی های شانگهای

Shanghai surprise

 
 
شانگهای یک مرکز پر جنب و جوش کسب و کار، مرکز فرهنگی و مقصد توریستی محبوب در چین است. ما در این مقاله جاذبه های این شهر تاریخی زیبا را معرفی می کنیم.
 
پل لوپو | Lupu Bridge 
پل لوپو دومین پل قوسی در جهان است. یکی از نشانه های محبوب شانگهای است. این پل در طول روز سفید است و در شب همراه با نورهای رنگی است.
 
معبد بودای جید | Jade Buddha Temple
یک معبد عظیم بودایی با ویژگی های فراوانی از جمله مجسمه ها و آثار است که به شما اجازه می دهد به یک بینش مناسب از این دین برسید. سنگ مرمر بزرگ مجسمه بودا در مرکز معبد بوده، علاوه بر این یک رستوران بزرگ در طبقه پایین است که ظرافتهای خاصی دارد.
 
بزرگراه شانگهای | Shanghai Highways
بزرگراه معروف شانگهای با یک نور آبی در شب روشن بوده و بسیار مدرن و زیباست. آسمان خراش های کنار بزرگراه نمای بسیار زیباتری به آن داده است. حد مجاز سرعت در آن 80 کیلومتر در ساعت (50 مایل در ساعت) است.
 
هتل جمیرا هیمالیا | Jumeirah Himalayas Hotel
 هتل جمیرا هیمالیا هتلی با فضای سنتی چینی و منور شده با نئون می باشد. معماری منحصر به فرد استوانه ای شکل هتل بسیار چشمگیر و زیبا است.
 
برج مروارید شرقی | Oriental Pearl Tower
 این برج در منطقه Pudong واقع شده که تمامی آسمان خراشها از جمله برج مروارید که در نوع طراحی بسیار خاص و منحصر به فرد در آنجا قرار دارد. وجود برج های ارتباطی و رستورانهای لوکس این منطقه را تبدیل به یک منطقه توریستی کرده که هر گردشگری را به خود جذب می کند.
 
موزه شانگهای | Shanghai Museum
 در این موزه مجموعه هایی با ویژگی های چینی و سرامیک و مجسمه های برنز، نقاشی و بسیاری از آثار هنری زیبا یافت می شود. علاوه بر این باغ آرام و پارک اطراف موزه مکان بکر و آرامی برای فرار از شلوغی شهر است.
 
مرکز مالی جهانی شانگهای | Shanghai World Financial Center
مرکز مالی جهانی شانگهای برجی با ارتفاع 492 متر (1،614ft) است. برجی بسیار هیجان انگیز که در میان دفاتر مرکزی، مراکز خرید، هتل ها، رستوران ها نمای بسیار زیبایی به پودونگ (Pudong) بخشیده است. طراحی منحصر به فرد آن باعث کاهش فشار باد و احترام به اساطیر چینی است.
 
منطقه بوند | Bund area
 منطقه ای اسکله که از یک طرف به رودخانه و ساختمان های تاریخی و از طرف دیگر مجاور آسمان خراش ها و برج های مدرن سر به فلک کشیده با دید ازیبای افق است. که منطقه ای بسیار مسحور کننده را ایجاد می کند.
 
شهر قدیمی شانگهای | Old City of Shanghai
 شهر قدیمی چین در سال 1912 ساخته شده است. منطقه ای بسیار زیبا و شگفت انگیز با معماری سنتی، معابد، باغ ها و مواد غذایی های لذیذ احاطه شده است. این منطقه به خصوص در شب بسیار زیبا و دیدنی است، زمانی که چراغ های رنگارنگ آن روشن شده و جمعیت مردم به اینجا می آیند تا از آن لذت ببرند.
 
رودخانه کروز | River Cruise
کروز یکی از شلوغ ترین رودخانه های جهان است. سفر با قایق بر روی این رودخانه در غروب بسیار عاشقانه است. تماشای قایق ها در زمان غروب و قایق های چراغانی شده در شب بسیار دلچسب است.
 
منبع: placestoseeinyourlifetime
 
 
 

 

 

 
دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.