شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

تماشای زنده هواپیماهایی که اکنون در آسمان پرواز می‌کنند

تماشای زنده هواپیماهایی که اکنون در آسمان پرواز می‌کنند
کلیه هواپیماهایی که هم اکنون در آسمان در حال حرکت هستند را ببینید و اطلاعات کامل پرواز را مشاهده کنید. نام شرکت هواپیمایی، نوع هواپیما، سرعت حرکت، مسیر حرکت و خلاصه هر چه که لازم دارید را می توانید در این سایت ببینید.
سایتFlightradar42 پایگاهی است که پروازهای خطوط اروپا را به صورت زنده و رایگان روی نقشه نشان می‌دهد. این اطلاعات به صورت لحظه‌ای از طریق 300 گیرنده رادار در نقاط مختلف جهان دریافت می‌شود که عمدتاً در اروپا هستند و بخش‌هایی از آمریکا و آسیا و کشورهای عربی نیز تحت پوشش این شبکه هستند. اگر ماوس را روی هواپیما کلیک کنید، سمت چپ همه اطلاعات هواپیما نشان داده می‌شود. هواپیماهای نظامی در این و‌ب‌سایت دیده نمی‌شوند.
اگر با اینترنت پرسرعت دقت کنید حرکت هواپیماها را نیز می‌بینید.شما می‌توانید حرکت هواپیماهای قاره‌های دیگر مانند آسیا را نیز مشاهده کنید. به عنوان مثال شما می‌خواهید یک مسافر از ایران را در فرودگاه لندن بدرقه کنید.با رفتن به این صفحه می‌توانید ببینید که چه ساعتی هواپیمای ایران ایر فرود می‌آید.هواپیماهایی که اکنون در آسمان اروپا پرواز می‌کنند را در اینجا بصورت زنده ببینید.
 
 

 

 
دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.