شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

۹ مکان شگفت انگیز در کشور پرتغال

۹ مکان شگفت انگیز در کشور پرتغال

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا که دارای قدیمی ترین دانشگاههای اروپا،بزرگترین تولید کننده چوب پنبه ،قدیمی ترین کتابخانه دنیا و بزرگترین پل اروپاست. پرتغال کشوری زیبا با فرهنگ و تاریخی غنی است که هوایی معتدل و ملایم دارد باغذاهایی که دلتان را می برد و مردمانی که به شما لبخند زده و مهربانند.

portugal-map

این کشور اروپایی دارای سواحل عالی،روستاهای افسونگر،دشت های سبز تحسین برانگیز است که ما در ادامه ۹ گوشه خاص و دیدنی این سرزمین را به شما معرفی می کنیم:

مجموعه غار و قوس های طبیعی بناگیل “Benagil” در نزدیکی روستای ماهیگیری به همین نام قرار دارد که یکی از زیبایی های طبیعی سربرآورده از آب های کریستالی است که گردشگران با کایاک سواری و یا شنا به تماشای آن می روند.

benagil-cave-portugal


آزورس (Azores) که تماشایش نفس را در سینه حبس می کند در حالی که در این اکسیژن خالص نفس می کشید شنای دلفین ها را نیز تماشا خواهید کرد.

swimming-with-wild-dolphins-in-the-azores


شهری بندری و کوچک و البته ناشناخته آویرو (Aveiro) ر پرتغال که به دلیل داشتن کانال ها ،پا و خانه های رنگی به “ونیز پرتغال” شهرت دارد.

aveiro


جزایر مادیرا (Madeira) به خاطر داشتن آب و هوای استوایی و باغهای زیبا،استخرهای طبیعی و گل های خاص مشهور است.

madeira-portugal


صخره کابو دو روکا (Cabo da Roca)،صخره ای در غربی ترین نقطه پرتغال و اروپا واقع شده است.

cabo-da-roca


این عکس زیبا نمایانگر سبزی تحسین براگیز دره دورو (Douro) است.

portugal-douro


گِرس (Geres) تنها پارک ملی پرتغال است که گردشگران برای کوهنوردی ، پیاده روی ، تماشای پرندگان نایاب ،بازدید از قلعه های قدیمی و روستاهای کوچک این منطقه آمده و علاوه بر این از غذایی لذیذ هم لذت می برند.

peneda-geres-national-park


ناحیه تاریخی و باشکوه سینترا (Sintra) که در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز قرار دارد با معماری های قرن نوزدهمی که در میان بلندیهای سبز واقع شده اند،پربازدیدترین منطقه توریستی در پرتغال است.

sintra


اشتباه نکنید این یک صحنه از فیلمی ترسناک نیست! این یک کلیسای کوچک استخوانی در اوورا (Évora’s Bone Chapel) است که دیوارهایش از استخوان و جمجمه های انسانی ساخته شده تا مرگ را یادآوری کند.

evoras-bone-chapel
 
منبع:http://www.manshur.com/
 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.