شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

تونس هتل های جهان

تونس هتل های جهان

● تونس
به شرق، به تونس سفر كنید. جایی كه امپراتوری روم باستان و دفینه‌ها و ویرانه‌های قدیمی آن را به چالش می‌كشاند. ستونهای زرد رنگ شهر در روشنایی ضعیف شب درخشانند و در شن‌های كویر پابرجا باقی مانده‌اند. تونس با سواحل باشكوه‌اش آماده پذیرایی است و دلبستگی عظیمی را در مسافران به وجود می‌آورد و باعث می‌شود مقصد ایده‌آل مسافرین در تمام طول سال باشد. در آبهای مدیترانه جنوبی، تونس تجربیات متفاوتی از سفر به همراه لذت آبهای گرم دریای جاذب و اغوا كننده آن را ارایه می‌كند.

پایتخت تونس شهری قدیمی و مستحكم است كه به مكانی تحت سلطه عرب‌ها تبدیل شده است. در مركز این شهر قدیمی می‌توان شاهكارهای معماری اسلامی- عربی مثل مسجد «زیتونا» را یافت. این شهر همچنین با آرامگاه‌های پر جلال و جبروتش، معابد رنگارنگ در میان تنگراه‌های شهر، نیز موزه «باردو» كه در قصری به سبك قرن نوزدهمی كه با طراح موزاییك رومی فرش شده است، معرفی می‌شود.

خارج از تونس، دهكده «سی‌دی بوسِر» كه در ارتفاعات قرار دارد، صحنه بدیعی از گنبدها، طاقهای قوسی شكل و ایوانهای آبی و سفید را پدید می‌آورد كه بر زمینه پرتلالو دریا كنار هم چیده شده‌اند. همچنین بقایای ناوگان دریایی شهر باستانی كارتاژ كه در كرانه ساحل به سمت شمال شرقی تونس پراكنده شده است، چشم را می‌نوازد.

▪ شرایط
ـ تفاوت زمانی: GMT + ۱
ـ ویزا: لازم نیست.
ـ مقررات بهداشتی: هیچ واكسیناسیون خاصی الزامی نیست.

ـ بهترین زمان سفر: آوریل تا اكتبر
▪ هتل پنج ستاره «رزیدنس»
ـ معماری آفریقایی
ـ ساحل ماسه‌ای
ـ چشمه آب معدنی بی‌نظیر «تالاسو»

این هتل تنها ۲۰ دقیقه از تونس و از شهر باستانی كارتاژ فاصله دارد و در مجاورت آن ساحلی با شن‌های طلایی پهنه گسترده است. این اقامتگاه با شكوه و جلال معماری قرون گذشته گره می‌خورد، با همه آن تجدد تصنعی و پیچیده و خدمات بی‌عیب و نقص كه ممكن است از یكی از هتل‌های برجسته جهان انتظار داشته باشید.

توجه: این هتل در فصل‌های شلوغ مورد علاقه خانواده‌ها است.

▪ سكونت

۱۷۰اتاق و سوئیت كه هر كدام دارای تراس اختصاصی است و چشم‌اندازی از باغ یا دریا دارد. همه اتاق‌ها مجهز به تهویه و تلویزیون هستند. بهترین و راحت‌ترین قسمت آن برای خانواده‌ها اتاق‌های تو در توی آن هستند.

▪ تسهیلات
در این هتل دو رستوران خوراك‌های مدیترانه و چنینی ارایه می‌دهند. این دو رستوران از پانزدهم می تا پانزدهم سپتامبر برای سرو ناهار و از نیمه ژوئن تا نیمه سپتامبر برای سرو شام باز هستند و كافه «فلورا» در چشمه آب معدنی «تالاسو» نیز در كنار استخرهای سرپوشیده و سرباز خود غذاهای مطبوع سرو می‌كند.

زمین تنیس- ورزشهای آبی شامل قایقرانی (برای افراد بالای ۱۵ سال)… همه این حال و هوای افسونگر دوران روم باستان و حمام‌های قدیمی شرق را زنده می‌كند. تكنیك‌های درمانی توسط كادر تعلیم داده شده آنجا تحت نظارت پزشكی اجرا می‌شود. و همچنین باشگاه‌های مخصوص كودكان هم جالب توجهند.

▪ باشگاه كودكان
كلوپ «دلفین» از اول جولای تا ۳۱ آگوست باز است. مربیان مسلط به چند زبان مختلف فعالیت‌های آموزشی و تفریحی برای كودكان ۳ تا ۱۱ ساله ارایه می‌دهند. رستوران ویژه بچه‌ها و استخر مخصوص قایق پارویی و همچنین زمین بازی.

۳۱ اكتبر- ۳۰ آگوست ۲۹ آگوست- ۱ می ۳۰ آوریل- ۱ ژانویه

۷۷۹- ۶۹۵ پوند ۸۱۹- ۶۹۵ پوند ۷۹۹-۶۳۵ پوند ۷ شب

۵۴- ۴۴ پوند ۶۰-۵۴ پوند ۵۴- ۴۴ پوند هرشب اضافی

قیمت تور برحسب یك نفر در نظر گرفته شده كه شامل پرواز بین‌المللی، ترانسفر، تخت، صبحانه در اتاقی با چشم‌اندازی از باغ

ـ خدمات مكمل اتاق: برای هر نفر: چشم‌انداز دریا ۸ پوند، سوئیت با چشم‌انداز استخر، یك تخته ۱۱۹ پوند، سوئیت یك تخته با چشم‌انداز دریا ۱۲۹ پوند.

ـ خدمات هوایی: برای هر نفر، یك سره: با Club Europe، ۸۵ پوند.

British Airways، تونس
ـ ترانسفر فرودگاه- هتل: ۲۰ دقیقه
ـ درجه هتل: ۵ ستاره
▪ سفر دریایی به مدیترانه

سفرهای دریایی به مدیترانه مسافران را به مناظر بدیع و چشم‌نوازی می‌برد، از سواحل آفتاب‌گیر «ریویرا» تا شكوه عهده عتیق در روم، آتن و افسس، در سفر دریایی به مدیترانه ممكن است در بولوارهای عریض بارسلونا و نیس قدم بزنید، یا از آثار هرمندان در موزه‌های فلورانس و پاریس بازدید كنید. سفر دریایی روش جالب و راحتی برای كشف شهرهای بزرگ اروپا است. در حدود یك سوم همه سفرهای دریایی به اروپا، سفرهای مدیترانه هستند و یك چهارم بقیه سفرهایی به جزایر بریتانیا و اروپای شمالی می‌باشند.

سفرهای مدیترانه غربی معمولاً شامل دیدار از بنادر اسپانیا، فرانسه و ایتالیا است، همچنین ممكن است دیدار بنادری در پرتغال، موناكو. تونس یا مراكش را نیز در بر گیرد. سفرهای مدیترانه شرقی می‌تواند شامل ایتالیا، یونان، تركیه، كرواسی، بلغارستان یا اكراین باشد. سفر به «سرزمین مقدس» معمولاً با سفر به بنادر شرقی فلسطین و مصر می‌آمیزد، در حالی كه بعضی سفرها به مدیترانه منحصراً به جزایر یونان محدود می‌شوند.

سفر به مدیترانه از انتهای آوریل تا اكتبر است، گرچه كشتی‌های بسیاری این منطقه را در تمام طول سال می‌پیمایند.

سفرهای دریایی به مدیترانه به مدت ۷ تا ۱۴ روز می‌باشند.چون باید مسافت طولانی را به سمت مبدأ سفر خود پرواز كنید، پیشنهاد می‌كنیم یكی دو روز جلوتر به شهر بندری مورد نظر وارد شوید. اینكار قبل از سوار شدن به كشتی به شما زمان استراحت و تطبیق با محیط را می‌دهد. بیشتر تورهای خطوط دریایی قبل از سفر آبی اقامت در یكی از هتل‌های بندری را پیشنهاد می‌كنند.

 

 

منبع: http://www.aftabir.com

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.