شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

از باغ مینیاتوری تهران تا باغ مینیاتوری تایلند به روایت تصوير

از باغ مینیاتوری تهران تا باغ مینیاتوری تایلند به روایت تصوير

باغ موزه مینیاتور یا بوستان مینیاتوری یکی از بوستان‌های منحصر به فرد استان تهران است که در شرق شهر تهران در شمال خیابان جانبازان غربی (گلبرگ) و شرق خیابان کرمان قرار دارد. طبیعتا راحت ترین راه و اقتصادی ترین راه برای رسیدن به این باغ ، مترو و اتوبوس است . بلیط ورودی باغ مینیاتوری تهران ، 2000 تومان است و همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب باز می باشد . به دلیل وسعت فضای باز بزرگ این باغ ، پیشنهاد می کنم در شب از این باغ دیدن کنید که هم گرمای صبح شما را اذیت نکند و هم از نورپردازی های زیبایی که بر روی ماکت های باغ مینیاتوری لذت ببرید . 

در فاز نخست باغ مینیاتوری تهران ، ماکت تخت جمشید، چغازنبیل، میدان نقش جهان اصفهان، پاسارگاد، تخت سلیمان، گنبد سلطانیه، ارگ بم، کلیساهای ارامنه، کوه کتیبه بیستون، مجموعه شیخ صفی الدین اردبیلی، بازار تبریز و آبشارهای شوشتر برای بازدیدکنندگان ارائه شده است.

آدرس باغ موزه مینیاتور تهران : خیابان جانبازان غربی- نبش اتوبان امام علی (ع)
شماره تماس : 26142114

 

 

باغ مینیاتوری تایلند یا مینی سیام (Mini Siam) ، اولین مجموعه مینیاتوری کشور تایلند و سومین مجموعه مینیاتوری بعد از نمونه های مشابه آن در هلند و تایوان است که بیش از 100 مدل مینیاتوری از آثار تاریخی و باستانی جهان را در مقیاس 1:25 در خود جای داده است. 
 
 
 
بهترین راه و راحت ترین راه برای رسیدن به مینی سیام ، استفاده از تور با لیدر فارسی زبان است که در یک پکیج تور ، صبح از جاذبه های دیگر پاتایا دیدن کنید و بعدازظهر در ساعتی قبل از غروب خورشید به مینی سیام بیایید که هم در روشنایی و هم در تاریکی و نورپردازی های زیبای ماکت ها در این مکان باشید .
 
 
آدرس مینی سیام : خیابان سوخومویت Sukumvite بین soi 32 , 34 مرکز شهر پاتایا واقع شده است.
 
 
Opening Hours : 07:00 – 22:00
(Location : Opposite Bangkok-Pattaya Hospital, on Sukhumvit Road (near North Pattaya
Tel : +66 (0) 38 727 333, +66 (0) 38 727 666
 
 
 
یکی از تفاوت های مهم مینی سیام پاتایا و باغ موزه مینیاتور تهران این است که شما در مینی سیام در هنگام بازدید از یک مسیر حرکت می کنید و تمام ماکت ها می بینید و این باعث می شود چیزی از قلم نیفتد و بازدید راحت تر و با نظم تر انجام شود ، ولی این موضوع در باغ موزه مینیاتور تهران رعایت نشده است .
 
منبع: پارسا سيتي

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.