شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

ویزای آنلاین تاجیکستان

برای دریافت ویزای آنلاین تاجیکستان باید فرم زیر را به دقت تکمیل و ارسال نمایید. ویزای شما بر اساس فرم ثبت شده توسط شما درخواست خواهد شد. هرگونه مغایرت در ورود اطلاعات و یا ثبت اطلاعات نادرست و اشتباه در ثبت اطلاعات ممکن است به عدم تایید ویزای شما شود و یا در مبادی ورودی کشور تاجیکستان منجر به بروز مشکلات عدیده برای شما شود. پس توصیه میکنیم که اطلاعات با نهایت دقت ثبت شود. بعد از ثبت اطلاعات از طرف کارشناسان ما با شما تماس گرفته شده و یکبار دیگر اطلاعات همخوانی خواهد شد تا بروز اشتباه احتمالی به کمترین درصد برسد. ویزای آنلاین تاجیکستان برای مدت 45 روز صادر و 3 ماه اعتبار خواهد داشت. این ویزا یکبار ورود بوده و غیرقابل تمدید می باشد.

 

در حالت معمولی این گزینه را انتخاب نمایید: travel certificate
توضیح: باید مطابق با پاسپورت تکمیل شود.
توضیح: باید مطابق با پاسپورت تکمیل شود.

توضیح: تاریخ ورود خود به کشور تاجیکستان را به تاریخ میلادی بنویسید
توضیح: محل اقامت خود را در کشور تاجیکستان به انگلیسی مانند نمونه ثبت شده در فرم بنویسید.

توضیح: اسکن پاسپورت خود را به صورت رنگی ارسال نمایید. توجه نمایید که گرفتن عکس با دوربین و یا موبایل مورد پذیرش واقع نمی شود.


توضیح: نامه درخواست ویزا از طرف یک شرکت ثبت شده رسمی در ایران ارسال شود. این نامه به زبان فارسی و خطاب به سفارت جمهوری تاجیکستان در ایران باید نوشته شود. در متن نامه مشخصات درخواست کننده ویزا و تاریخ ورود و خروج از این کشور باید قید شده باشد.