سریلانکا (کلمبو + کندی + بنتوتا)

سریلانکا، کشور سواحل بی‌انتها، آثار تاریخی متعدد، مردم مهمان‌ نواز و غذاهای لذیذ و ارزان است. کشورهای بسیار کمی در دنیا هستند که به‌ اندازه‌ سریلانکا، جاذبه‌ها و آثاری دارند که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده باشد. فرهنگ بیش از ۲۰۰۰ ساله‌ سریلانکا را می‌توانید در بقایای آثار تاریخی تماشا کنید. جایی که در آن صومعه‌های افسانه‌ای با زیباترین جزییات تزیین شده‌اند. در سریلانکا می‌توانید حیات وحش را از نزدیک لمس کنید. تورهای سافاری شما را به تماشای فیل‌ها، بوفالوها ، پلنگ‌ها و هزاران پرنده‌ رنگارنگ و زیبا می‌برد. فاصله‌ها در سریلانکا بسیار نزدیک است. در این کشور دیدنی می‌توانید انواع جاذبه‌های گردشگری را یک‌ جا تجربه کنید. در سواحل زیبا آفتاب بگیرید، در معابد هزار ساله مراقبه کنید، در دهکده‌های آرام گردش کنید، پرنده‌ها و گل‌های وحشی را تماشا کنید، غذاهای محلی را امتحان کنید و از بقایای دوران استعمار و جاذبه‌های زیبای مرتبط با آن دیدن کنید. مدت زمان برنامه: 7 شب و 8 روز
 تاریخ شروع سفر اول بهمن 1402
 درجه سختی: 1 از 5
 هزینه پرواز: فعلا حدود 30 میلیون تومان

هزینه سفر


هتل‌های 2 و 3 ستاره
هتل‌های 4 ستاره
ویزاپرواز
هزینه سفر
550 دلار
700 دلار
55دلارحدود 30 میلیون

* کلیه هتل‌ها دارای امتیاز بالای 8 در سایت بوکینگ خواهند بود.
روز اول:
از تهران با پرواز به سمت کلمبو حرکت خواهیم کرد. بعد از ورود به فرودگاه بین المللی باندرانیکی و انجام تشریفات پرواز به شهر ساحلی نگمبو حرکت خواهیم کرد. استراحتی کوتاه کرده و در ساحل زیبای نگمبو و خیابان توریستی اصلی شهر قدم خواهیم زد.
اقامت: شهر نگمبو
روز دوم:
امروز بعد از صرف صبحانه با وسیله نقلیه محلی به نام توک توک به سمت شهر کلمبو یا پایتخت حرکت خواهیم کرد. در شهر کلمبو از مسجد سرخ کلمبو، موزه ملی کلمبو، معبد بودایی گانگارمایا(Gangaramaya Temple)، معبد سری کایلا واساناتان (Temple of Sri Kailawasanathan) و پارک گاله فیس گرین (Galle Face Green) بازدید خواهیم کرد. نهار را در شهر کلمبو خواهیم بود و غروب به سمت هتل باز می‌گردیم.
اقامت: شهر نگمبو
روز سوم:
بعد از صرف صبحانه به سمت شهر زیبای کندی حرکت خواهیم کرد. مسیر ما به سمت شهر کندی بسیار زیبا و رویایی خواهد بود. بعد از ورود به شهر کندی و اقامت در هتل استراحتی کوتاه کرد و بازدیدهای خود را آغاز خواهیم کرد. معبد دندان مقدس، و دریاچه کندی را بازدید خواهیم کرد. فردا بازدیدهای دیگری در این شهر خواهیم داشت.
اقامت: شهر کندی
روز چهارم:
امروز بعد از صرف صبحانه به سمت مرکز نگهداری از فیل‌های پیناوا حرکت خواهیم کرد و از نزدیک با این حیوانات دوست داشتنی بیشتر آشنا خواهیم شد. در این مرکز از بچه فیل‌های یتیم و آسیب دیده نیز مراقبت می‌شود. سپس از مجسمه بودا باهیراووکاندا ویهارا دیدار خواهیم کرد.
اقامت: شهر کندی
روز پنجم:
بعد از صرف صبحانه هتل را به مقصد شهر کوهستانی و بسیار زیبای نووراالیا ترک خواهیم کرد. نورالیا به انگلستان کوچک هم مشهور است. نوواراالیا شهری در ییلاقات استان مرکزی سریلانکا می‌باشد. نام این شهر به معنای «شهری روی دشت» یا «شهر نور» است. در مسیر از آبشار بسیار زیبای رامبودا بازدید خواهیم کرد. 
اقامت: شهر نوورالیا

روز ششم:
بعد از صرف صبحانه به سمت سواحل زیبای بنتوتا حرکت خواهیم کرد. در مسیر از زیبایی‌های بی‌نظیر جاده لذت برده و شب را در کنار سواحل آرام اقیانوس هند خواهیم بود. 
اقامت: سواحل بنتوتا
روز هفتم:
امروز به طور کامل در اختیار مهمانان خواهد بود. استراحت در ریزورت رویایی ساحلی، قدم زدن در سواحل طلایی بنتوتا و استفاده از امکانات هتل همچون استخرها و رستوران‌های هتل برنامه امروز ما خواهد بود. سواحل این شهر جز سواحل مجهز می باشد. در این ساحل می‌توانید به امکانات ورزشی و تفریحی هیجان انگیز زیادی دسترسی داشته باشید. شهر بنتوتا به عنوان پایتخت ورزش‌های آبی شناخته می‌شود.
اقامت: سواحل بنتوتا
روز هشتم:
بعد از صرف صبحانه به سمت شهر کلمبو حرکت خواهیم کرد. امروز برای خرید و بازدید از فروشگاه‌های شهر کلمبو در اختیار همسفران عزیز خواهد بود.
اقامت: کلمبو (پایتخت)
روز نهم:
پرواز به سمت تهران

نکات مهم تور سریلانکا

 • تمامی هزینه‌های برنامه‌های اختیاری به عهده همسفر است.
 • تمام وعده‌های غذایی نهار و شام در طول سفر بر عهده همسفر است.
 • هزینه تست کرونا در برگشت در صورت نیاز با خود افراد است.
 • هزینه عوارض خروج و ویزای سریلانکا به مبلغ 50 دلار با خود همسفر است.
 • مبلغ 350 دلار به عنوان پیش پرداخت در ایران پرداخت می‌شود که برای رزرو هتل هزینه خواهد شد. در صورت کنسل کردن از طرف مسافر این مبلغ غیر قابل استرداد خواهد بود.
 •  مابقی در روز اول سفر تسویه خواهد شد.
 • مسئولیت کنترل پاسپورت و تاریخ انقضای آن مبنی بر ۷ ماه اعتبار از زمان ورود به کشور مقصد با خود همسفران است.
 • با توجه به ماهیت سفرهای طبیعت‌گردی، امکان بروز تغییراتی در برنامه به صلاحدید راهنمای برنامه وجود خواهد داشت. تمام هزینه‌های اتفاقات فورس ماژور مانند رخدادهای طبیعی که باعث بروز تغییرات در برنامه شود با همسفر است.

خدمات تور سریلانکا

 • هتل و کلیه اقامت‌ها (هتل‌ها 2 و3 ستاره)
 • صبحانه
 • راهنمای تخصصی در کل برنامه
 • بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو
 • کلیه حمل و نقل‌ها طبق برنامه

لوازم مورد نیاز تور سریلانکا

 • تی شرت، لباس آستین بلند، لباس زیر به تعداد روزهای برنامه، شلوارک، مایو
 • عینک آفتابی، کلاه آفتاب گیر، کرم ضد آفتاب
 • داروهای شخصی
 • حداقل ۳۰۰ دلار همراه بیاورید

تمام مسئولیت‌های کنترل پاسپورت جهت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.