استادیوم های قطر


استادیوم 974 قطر

استادیوم 974 قطر

طراحی نوآورانه استادیوم 974 ادای احترام به ماهیت موقعیت بندر آن به عنوان  یک مرکز لجستیکی برای منطقه است. بازدیدکنندگان به لطف مواد مورد استفاده  فوراً این اتصال را تشخیص می دهند: ساختاری ساخته شده از کانتینرهای حمل و  نقل و عناصر کشتی سازی فولادی سنگین، که نوید تجربه یک استادیوم منحصر به  فرد در داخل و خارج را می دهد.

ورزشگاه لوسیل قطر

ورزشگاه لوسیل قطر

ورزشگاه Lusail نه تنها بزرگترین ورزشگاه قطر - و یکی از بزرگترین  ورزشگاه‌های جهان عرب است - بلکه محلی است که فینال جام جهانی 2022 در آن  برگزار می‌شود. این استادیوم باشکوه 80000 نفری، مرکز شهر Lusail خواهد  بود. یک کلان شهر جدید و پیشرفته.

استادیوم بین المللی خلیفه

استادیوم بین المللی خلیفه

استادیوم بین المللی خلیفه مدت هاست که به عنوان خانه معنوی فوتبال در  جامعه قطر مورد تحسین قرار گرفته است، چیزی که به محض ورود به زمین احساس  می کنید. این مکان که در ابتدا در سال 1976 ساخته شد، در آماده‌سازی برای  سال 2022 تغییراتی محترمانه را تجربه کرد که نمادین‌ترین ویژگی‌های آن -  قوس‌های دوگانه - را دست نخورده نگه داشت.

استادیوم شهر آموزش قطر

استادیوم شهر آموزش قطر

استادیوم شهر آموزش نزدیک به برخی از دانشگاه‌های برجسته قطر است، جایی که  بهترین دانشگاهیان از دانش‌آموزان خود الهام می‌گیرند تا بهترین‌های خود  شوند. هم افزایی در زمینه های فوتبال و یادگیری از طریق تعهد مطلق بازیکن  به مهارت ها و اختراع خلاق می درخشد.

ورزشگاه الثومه قطر

ورزشگاه الثومه قطر

اندازه و زیبایی استادیوم الثومه به سادگی خیره کننده است. این استادیوم بر  اساس بهره‌گیری از نماد گاهفیا ساخته است. گاهفیا یک کلاه سنتی است که  توسط پسران و مردان در خاورمیانه استفاده می‌شود. نماد آن جایگاه بسیار  ویژه ای در قلب مردم منطقه دارد.

ورزشگاه احمد بن علی قطر

ورزشگاه احمد بن علی قطر

ورزشگاه احمد بن علی در الریان در یکی از تاریخی ترین شهرهای قطر قرار  دارد. الریان که در لبه صحرا قرار دارد، به‌خاطر سنت‌ها و فرهنگ محلی‌اش، و  همچنین تعهد جامعه به تیم فوتبال بسیار محبوب خود، باشگاه ورزشی الریان،  شناخته شده است. عرصه جدید این تیم در طول جام جهانی 2022 ™ میزبان 40000  هوادار خواهد بود.

ورزشگاه الجنوب قطر

ورزشگاه الجنوب قطر

ورزشگاه الجنوب میزبان 40000 هوادار در شهر جنوبی الوکره است. این شهر که  در ابتدا به عنوان یک مرکز غواصی و ماهیگیری مروارید تأسیس شد، یکی از  قدیمی ترین مناطق دائماً مسکونی قطر است.

ورزشگاه ال بیت قطر

ورزشگاه ال بیت قطر

استادیوم ال بیت قبل از میزبانی مسابقات هیجان انگیز تا نیمه نهایی،  پذیرای هواداران در بازی افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2022 خواهد بود. این  سالن با ظرفیت 60000 نفر در شهر شمالی الخور واقع شده است.

در دنیای امروزی که شیفته فناوری است، رسانه های اجتماعی ممکن است بستر  مناسبی برای به نمایش گذاشتن زیبایی جهان باشند، اما لذت سفر بسیار بیشتر  از دیدن یک عکس عالی در اینستاگرام است. سفر باید معنادار باشد. سفر باید  شما را هیجان زده کرده و به شما الهام ببخشد، شما را جوان و شاداب کند، شما  را آموزش دهد و به چالش بکشد، و مهمتر از همه، شما را فروتن کند. سفر به  ما بزرگ‌ترین داستان‌ها، ارزشمندترین خاطرات و آموخته‌های غیرقابل جایگزین  بی‌شماری را می‌دهد. سفر به ما این شانس را می‌دهد که می‌توانیم به دیگران  بپردازیم. سفر به ما در مورد خود و یکدیگر می آموزد، افق دید ما را گسترده  می‌کند و درست مانند یک دکمه تنظیم مجدد، ما را مجبور می کند تا دوباره روی  آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنیم. در سفرهای گردشگری نازنیوز یک اصل مهم  سرلوحه کارمان است. ما تصمیم داریم به ناشناخته‌های کره زمین سفر کنیم.  تمام تلاشمان این است که سفری خاص و مهیج را برنامه ریزی و اجرا کنیم. در  سفرهای گردشگری نازنیوز، از سفرهای همیشگی به اماکن قابل دسترس گردشگری  خبری نیست. ما همیشه جایی را انتخاب و برنامه ریزی می‌کنیم، که همیشه حسرت  رسیدن و دیدن آن را داشته‌اید. پس اگر اهل ریسک، خطرپذیری، هیجان و سفر به  ناشناخته‌ها هستید، سفرهای ما را مطالعه کنید.

اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها