هندوستان


با 3 مقصد برتر اکوتوریسم هند آشنا شوید

با 3 مقصد برتر اکوتوریسم هند آشنا شوید

نقاط مهم اکوتوریسم هند: هامپی، کرالا و آندرا پرادش را کاوش کنید. یاد بگیرید که چگونه مسئولانه سفر کنید و با اکوتوریسم در هند تأثیر مثبت بگذارید. اکوتوریسم در هند دیدارهای قابل توجهی را ارائه می‌دهد و تغییرات سازنده‌ای را در سیاره ما به ارمغان می‌آورد. از تدریس در کوتایام، کمک به مزارع در داکشینا کانادا، یا زندگی در یک مرکز جامع در کارنال، راه‌های زیادی برای کشف هند و ایجاد تفاوت زیست‌محیطی وجود دارد.  برخی از بهترین مقاصد اکوتوریسمی در سراسر هند مانند هامپی، کرالا، آندرا پرادش و موارد دیگر را کشف کنید. با این راهنمای جامع درباره اکوتوریسم در هند، نکاتی را برای سفر مسئولانه اکوتوریسم از جمله نحوه آماده شدن برای سفر خود دریافت کنید.

جدول کامل پارک‌های ملی و مناطق حفاظت شده هندوستان

جدول کامل پارک‌های ملی و مناطق حفاظت شده هندوستان

منطقه حفاظت‌شده به صورت کلی بخشی از زیست‌بوم بوده که کلیه عناصر آن اعم از زنده و غیر زنده شامل جانوران (مهره‌داران)، گیاهان، حشرات و بندپایان، جلبکها و قارچها، باکتری‌ها و تک سلولی‌ها و … و حتی منابع کانی، شکل زمین، مورفولوژی، منابع آبی و کلیه عناصر فیزیکی آن به‌طور کامل و با اهداف خاص در غالب طرح‌های پهنه‌بندی داخلی مناطق در سطوح حفاظتی مختلف مورد حفاظت قرار می‌گیرند.

درباره‌ی نویسنده

سلام. من خراسانی هستم. بیش از 15 ساله که سفرهایی با عنوان "سفرهای گروهی جاده ابریشم" از مبدا ایران برگزار می‌کنم. سفرهایی به مقصد کشورهای ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان برای بازدید از شهرهای تاریخی سمرقند و بخارا و خیوه. سفرهای خاص دیگری مثل: سفر به تبت سرزمین ممنوعه، سفر با قطار ترنس سیبری از شرق به غرب روسیه و یا سفر ماجراجویی به هیمالیای پاکستان و بیس کمپ نانگاپاربات رو هم برگزار می‌کنم. در نازنیوز تلاش دارم تا تجربیات سال‌ها سفر به مقاصد مختلف رو با شما به اشتراک بذارم. به شما کمک کنم ارزان‌تر، سبک‌تر و طولانی‌تر سفر کنید. من کمکت می‌کنم که در سفر بعدیت کمتر خرج کنی.
اخذ ویزای آنلاین و خدمات گردشگری


اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...