شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

درباره ما

عاشق کوه و کوهنوردی و سفر و گردشگری هستیم.  شمار سفرها و برنامه های کوهنوردیمان از رقم و عدد خارج شده است و از حساب و کتاب فراتر. می‌دانیم که فرصت‌های زندگی‌مان یا در کوه و کوهستان گذشته و یا در سفر و گردش و کوهستان فرقی نمی‌کند کجا باشد. ایران باشد یا کشور همسایه، جنگلهای تایگا در شمال سیبری باشد یا دماغه امید نیک در جنوب قاره آفریقا. فقط می‌دانیم که باید برویم و ببینیم و سفر کنیم.
 
آنچه در این وب سایت می‌بینید بعضی از سفرها و همچنین برنامه‌های گروه کوهنوردی سپهر طرقبه می‌باشد. ما سفرهایمان را سعی می‌کنیم تا حد امکان کم هزینه به اتمام برسانیم. از تکنولوژی و شبکه‌های اجتماعی و کوچ سرفینگ هم کمک می‌گیریم تا بتوانیم با کمترین هزینه بیشترین سفر و بیشترین برنامه کوهنوردی را داشته باشیم. البته در این مسیر کوله پشتی‌هایمان همواره یار و رفیق دیرینه ما هستند. شما هم اگر اهل سفر هستید و کوهنوردی و طبیعت را دوست دارید در این سفرها و برنامه ها با ما همسفر شوید، کافیست تصمیم گرفته و با ما و دوستان همیشگی‌مان همراه شوید.
ما تور برگزار نمی‌کنیم. آژانس گردشگری هم نیستیم. ما "شرکت آفرینش اطلاعت شرق" هستیم که "گروه کوهنوردی سپهر طرقبه" را با مجوز رسمی از فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران و هیات کوهنوردی استان خراسان رضوی تشکیل داده‌ایم. کوه میرویم و گاهی هم به سفرهای خاص و منحصر به فرد. شما هم میتوانید با ما همسفر شوید و با یکدیگر داشته‌هایمان را به اشتراک بگذاریم. اگر دوست داشتید و مایل بودید، می‌توانید با ما و برنامه‌های ما همنورد و همسفر و همراه و هم طناب شوید. در این راه می‌توانید از تجربه دوستانی که با ما همنورد و همسفر بوده‌اند استفاده کنید.
برای آسودگی شما ما می‌توانیم شرایط تماس با همسفران و همنوردان و هم طنابان قبلی خود را برای شما فراهم کنیم. همنوردان و همسفران ما از جای جای ایران اسلامی بوده و قطعاَ می‌توانند مشاور خوبی برای شما باشند.
ما همچنین "فصلنامه تخصصی بوم" را به شما معرفی میکنیم. هم خودمان با این فصلنامه همکاری میکنیم و هم شما را به همکاری دعوت میکنیم. در وب سایت ما امکان تهیه آنلاین فصلنامه تخصصی بوم نیز برای شما فراهم شده است.

هیچ نوشته ای برای نمایش پیدا نشد.