شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

بازارچه هفتگی بوشکان

بازارچه هفتگی بوشکان

بازارچه هفتگی بوشکان که به یکشنبه بازار در بین مردم جا افتاده است یکی از بازارهای پر رونق منطقه به شمار می آید. معمولا تعداد دستفروشان بازارچه بالغ بر ۵۵ تا بوده که خود بیانگر رونق این بازارچه می باشد. محل بازارچه خیابان شهید زارعی بوده و لازم به ذکر است که این بازارچه در ایام زمستان بر رونق آن افزوده نیز می شود.

بازار هفتگی بوشکان که بعلت برگزاری آن در روز یکشنبه به «یکشنبه بازار» معروف شده است، به دلیل قیمت مناسب اجناس و تامین نیازهای خانواده ها در این شهر همیشه در طول سال مشتری خود را دارد.یکی از مشکلات بارز این بازارچه نبود مکان مناسب برای پارک یا عبور و مرور وسائل نقلیه بوده است بطوریکه از صبح روز یکشنبه تا ظهر همانروز ترافیک سنگینی در خیابان اصلی این شهر حاکم میشود.

متاسفانه در شهر بوشکان همچنان از یک خیابان اصلی آسفالت شده برای طی مسیر به مناطق چنیر و روستاهای شلدان و امامزاده و مزارع اطراف استفاده می شود و با توجه به کشت زیاد محصولات کشاورزی در این مناطق، در زمان برداشت محصولات ترافیک زیادی در این خیابان بوجود می آید.خیابان اصلی شهر بوشکان هم در مجاورت با بازارچه این شهر قرار دارد و هم برای عبور کامیون های حمل بار استفاده می شود.

 

منبع:dolan

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.