شماره تلفن تماس با ما

051-34225776

 

My title

سرزمین پرندگان خشمگین

سرزمین پرندگان خشمگین

هنوز مدت زیادی از عرضه بازی «پرندگان خشمگین» نگذشته است که تب فزاینده این بازی بین مردم دنیا فراگیر شده و تقریبا کمتر تلفن همراهی را می‌توان پیدا کرد که این بازی ساده ولی شاد و پرسر و صدا در آن نصب نشده باشد.

در قانون تجارت، استفاده از علایق بیشتر مردم اصل بسیار مهمی است و به همین دلیل از چندی پیش، شاهد حضور چشمگیر محصولات مختلفی مانند کیف، جاکلیدی، دفتر، تی‌شرت، آویز آینه اتومبیل و... با تصویر این پرندگان دوست‌داشتنی در بازارها هستیم و هر کس بنا به علاقه خود، یکی از این انواع پرنده‌ها را برای خود تهیه می‌کند.

در این میان در کشور فنلاند هم عده‌ای تصمیم می‌گیرند تا از این علاقه جهانی به این پرنده‌ها، استفاده کنند و جاذبه‌ای گردشگری با این موضوع به وجود بیاورند.

به همین دلیل هشتم ژوئن سال جاری پارک سارکانیمی در‌ فنلاند به عنوان اولین پارک رسمی با موضوع پرندگان خشمگین در دنیا افتتاح می‌شود.

البته در حال حاضر بخش‌هایی از این پارک به صورت غیررسمی گشوده شده و مورد بازدید گردشگران قرار می‌گیرد ولی براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ساخت تمامی بخش‌های آن باید تا تابستان امسال به پایان برسد و هشتم ژوئن به صورت رسمی افتتاح شود.

این پارک دارای ۱۲ بخش جداگانه و به عبارتی ۱۲ مرحله مختلف بازی است که هر کس بنا بر سلیقه خود می‌تواند یکی از این بخش‌ها را انتخاب کرده و به آن وارد شود، البته برای رفتن به بخش‌های دیگر پارک نیز هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

طراحی این پارک به گونه‌ای انجام گرفته است که مخاطبان آن کودکان و خانواده‌ها هستند که خود این موضوع بر رونق آن تاثیرگذار است.

ازبخش‌های مختلف این پارک می‌توان به چرخ و فلک، اتاق نور، بخش ماجراجویی و انواع بازی‌های رایج دیگر شهربازی‌ها، اما با موضوع پرندگان خشمگین اشاره کرد.

‌کنار همه این موارد، فروشگاه عرضه مستقیم محصولات پرندگان خشمگین و رستوران‌هایی با همین تزئینات به گردشگران خدمات ارائه می‌کنند.

مسوولان این پارک به گردشگران اطمینان داده‌اند که تمامی جزئیات و ریزترین نکات بازی واقعی پرندگان خشمگین در این پارک اجرا شده و هیچ چیز از قلم نیفتاده است و همه علاقه‌مندان می‌توانند در بخش‌های مختلف پارک، بازی مورد علاقه خود را با جزئیات کامل و در ابعاد بزرگ در دنیای واقعی تجربه کنند.

در کنار این توجه به جزئیات، از نظر صوتی نیز با استفاده از سیستم‌های نوین فناوری و ایجاد سیستم چندلایه صوتی، فضایی بسیار شبیه به واقعیت برای گردشگران تدارک دیده شده است که نقطه عطف آن را می‌توان در یکی از بخش‌های این پارک با نام دنیای صدا دانست.

علاوه بر امکاناتی که ذکر شد، فضای بزرگی با امکانات کافی برای گردشگران فراهم شده است تا در آن به صورت واقعی مراحل مختلف این بازی را به صورت دسته‌جمعی بازی کنند البته این بار به جای صفحه موبایل، بازی در نمایشگرهای بزرگ و به صورت جمعی اجرا می‌شود.

به بازدیدکنندگان این پارک توصیه می‌شود که تلفن‌های همراه خود را فراموش نکنند زیرا در این پارک امکان دانلود نسخه اصلی و رسمی جدیدترین ورژن‌های بازی نیز برای مراجعه‌کنندگان فراهم شده است.

کنار این مجموعه، بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند بر جاذبه‌های پارک افزوده و گردشگران را برای مدت زمان بیشتری سرگرم نگه‌دارد.

ازجمله بخش‌های جانبی این پارک می‌توان به باغ وحش، پارک دلفین‌ها، پارک ستاره شناسی و آکواریوم مجموعه اشاره کرد که در کنار هم یکی از کامل‌ترین و زیباترین پارک‌های دنیا را ایجاد کرده است.

‌مسوولان برنامه‌ریز این پروژه عنوان می‌کنند که پارک سارکانیمی در فنلاند اولین پارک از مجموعه پارک‌های زنجیره‌ای پرندگان‌ خشمگین در‌ سراسر دنیا محسوب شده و قرار است بسرعت و پس از افتتاح این پارک، شعبه دیگر آن در گوشه دیگری از دنیا که هنوز محل آن اعلام نشده است، ساخته شود.

هرچند البته ظواهر و شواهد امر گویای این است که شعبه بعدی این پارک در کشور چین ساخته می‌شود.

 

منبع: aftabir

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.