شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

آسمانی دیگر در اصفهان

آسمانی دیگر در اصفهان

مطلع شدیم هتل صدف اصفهان به مالکیت هتل آسمان اصفهان درآمده و با مدیریت جدید از اول خرداد ماه سال جاری با نام هتل آسمان ۲ شروع به فعالیت می کند. در همین ارتباط با کریم بیگی، مدیریت هتل آسمان اصفهان مصاحبه ای را ترتیب داده ایم که به شرح ذیل به استحضار شما می رسانیم.

▪ آقای بیگی لطفا بفرمایید که چگونه شد که به فکر تاسیس هتل در اصفهان افتادید؟

ـ به نام آنکه جان را فکرت آموخت

چراغ دل به نور خود برافروخت

فکر تاسیس هتل براساس وصیت پدر مبنی بر انجام یک کار خدماتی در زمینی موروثی بوده است و پس از مشورت بسیار، بنده به اتفاق سایر برادرانم به این نتیجه رسیدیم که براساس نیاز شهر اصفهان به هتل و وجه این شهر در اذهان عمومی و به ویژه گردشگران خارجی اقدام به تاسیس هتل نماییم. و اینگونه ایده ساخت هتل آسمان شکل گرفت.

▪ چه شد که به فکر توسعه هتل های خود افتادید و هتل صدف را یا بهتر بگویم آسمان ۲ را خریداری کردید؟

ـ هتل آسمان با گذشت کمتر از سه سال از آغاز کار خود توانست جایگاه ویژه ای در امر اقامتی و گردشگری اصفهان به خود اختصاص دهد و همین امر موجب شد تا تعداد اتاق های این هتل پاسخ گوی میهمانان آن نباشد و ما را با مشکلاتی به جهت اسکان میهمانان به خصوص در فصل های پیک مواجه سازد به همین دلیل به دنبال خرید و یا ساخت هتلی دیگر نیز در شهر اصفهان بودیم، تا اینکه به خواست خداوند توانستیم هتل صدف سابق و آسمان ۲ فعلی را خریداری کنیم.

▪ علت انتخاب هتل صدف جهت توسعه هتل های شما چه بوده است؟

ـ هتل صدف نزدیکترین هتل به میدان بزرگ نقش جهان می باشد که از درجه اعتباری خوبی نیز برخوردار است. این هتل به لحاظ سازه بسیار مستحکم و مناسب بوده و با تغییرات جزئی در دکوراسیون آن می توان آن را به عنوان یک هتل با طراحی داخلی مناسب تبدیل کرد تا بتوان ضمن جذب میهمانان بیشتر در کسب رضایتمندی آنان نیز با موفقیت عمل نمود.

▪ برنامه های آتی شما برای هتل آسمان ۲ چیست؟

ـ با توجه به اینکه هتل آسمان ۲ به لحاظ نزدیک بودن به مرکز شهر و آثار تاریخی و دیدنی اصفهان از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد و نیز با در نظر گرفتن آنکه این هتل نسبت به هتل آسمان ۱ از قیمت مناسب تری برخوردار است، برآنیم تا بتوانیم به درخواست های اقامتی که خواهان قیمت مناسب تر از آسمان ۱، با برخورداری از همان خدمات ویژه هستند نیز پاسخگو باشیم. و وجود هتل آسمان ۲ ما را در این راستا یاری می کند.

▪ با توجه به آنکه شما عضو یا بهتر بگویم پیشگام و مدیر عامل گروه هتل های آریا نیز هستید، آیا برنامه ای در جهت پیوستن هتل آسمان ۲ به گروه هتل های آریا دارید؟

ـ گروه هتل های آریا به عنوان بزرگترین گروه هتل داری ایران که هتل های آن دارای مالکیت خصوصی بوده و از بهترین هتل های ایران محسوب می شود، افتخار صنعت هتل داری ایران است. و با توجه به یکی بودن مالکیت هتل آسمان و آسمان ۲ به نظر می رسد که مشکلی برای عضویت آن در گروه هتل های آریا وجود نداشته باشد و این امر در آخرین جلسه مجمع عمومی گروه آریا مطرح شد که نتیجه آن در نشست بعدی اعلام خواهد شد.

▪ با حرکت اخیر شما به نظر می رسد که به عنوان بزرگترین سرمایه گذار بخش خصوصی هتل داری اصفهان مطرح هستید، آیا در نظر دارید که با پذیرش مسئولیت های مرتبط در سیاست گذاری های هتل داری این شهر نیز شریک باشید؟

ـ شهر اصفهان در باب گردشگری و هتل داری، چه در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و چه در بخش اتحادیه هتل داران از مدیران لایق و توانمندی برخوردار است و بی شک بدون حمایت ایشان از سرمایه گذاران بخش خصوصی امکان موفقیت ما و امثال ما به حد قابل توجهی کاسته می شد.

بنابراین پاسخ سوال شما منفی است.

ضمنا جای دارد که در همین جا از همه عزیزان و مسوولانی که در راه پیشرفت صنعت گردشگری این شهر ما را یاری می کنند کمال تشکر را داشته باشم و برای آنان نیز آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون از خداوند متعال داشته باشم.

▪ در پایان اگر مطلبی هست که مایل به بیان آن هستید، بفرمایید.

ـ می خواهم اشاره ای داشته باشم به نقش مهم مطبوعات در مسیر اطلاع رسانی صحیح و از همه عزیزان در مطبوعات کشور که با تلاش شبانه روزی نسبت به ارایه اطلاعت صحیح و بروز به مردم شریف کشورمان اقدام می کنند کمال تشکر را داشته باشم.

ما هم از شما که این فرصت را در اختیار ما گذاشتید، تشکر می کنیم.

 

منبع: http://www.aftabir.com

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.