شماره تلفن تماس با ما

051-34227301

 

My title

هتل «پالازیو»

هتل «پالازیو»

● هتل «پالازیو دوسانتا پاولا Palacio de Santa Paula»
ساختمان زیبای هتل ۵ ستارهی «پالازیو»، در شهر قدیمی « گرانادا Granada» در کشور اسپانیا واقع شده است و یکی از اعضای هتل‌های AC میباشد. این هتل زیبا و مجلل حاصل تجدید بنای صومعه «سانتا پاولای» سابق است. شامل ۷۵ اتاق و سوییت با استانداردهای کوچک و بزرگ است که همه آنها به شکل زیبا و منحصر به فردی مبله شده‌اند. حمام مجزا و مینی‌بار در کلیهی اتاق‌ها موجود میباشد. صبحانه با بوفه، نهار و شام در رستوران « اِل کلُسترُEl claustro » واقع در کتابخانهی سابق صومعه، سرو میشود. منوی رستوران، جامعی از انواع غذاها و دسرهای اسپانیای و غیر اسپانیایی میباشد. کافی شاپ رایگان، روم سرویس ۲۴ ساعته، سالن بدن سازی و سونا، لاندری و پارکینگ از دیگر تسهیلات این هتل میباشند. لازم به ذکر است که فاصلهی فرودگاه تا هتل، یک ساعت و سی دقیقه میباشد. به ازای هر نفر اضافه در اتاق‌های درجه یک، شبی ۱۸ یورو و در سوییت‌ها شبی ۲۹ یورو علاوه بر هزینه اتاق‌ها دریافت میشود.

● هتل «آلوا پارک ریسُرت و اسپا Alva Park Resort & Spa»
هتل ۵ ستاره «آلوا پارک»، در «پلاجا دُ فِنالس Platja de Fenals »، در شهر «بارسِلوناBarcelona » اسپانیا واقع شده است. با فاصله اندکی از هتل، شهر تماشایی که از قرون وسطی به جا مانده است، وجود دارد.

۸۸ سوییت دارد که تعدادی از آنها تراس و پنجرهی رو به دریا دارند. اطراف هتل باغچه‌هایی است که با گیاهان رنگارنگ و چوب افرا تزیین شده‌اند. اتاق‌های مبله شده، شامل مینی بار، حمام های هیدرو ماساژ و وان، دوش و رخت کن مجزا، تلویزیون و... .

هتل دارای چندین رستوران و کافی شاپ میباشد: رستوران «فلور دِ گوا گَسترونومیک Flor d’Aigua Gastronomic »، رستوران ژاپنی «مینامو Minamo» و نیز «لانای بارLanai Bar » که دارای انواع غذاهای سبک و نوشیدنیهای سرد و گرم میباشد. در گوشه ی دیگری از « آلوا پرک» کافی شاپ خانوادگی دیگری به نام «دیزَستر کفهDisater Café »، استخر شنای بزرگسالان و استخر کودکان، چشمهی آب معدنی «مُلتُن برونMolton Brown » همراه با استخر سرپوشیدهی مجهز، سالن بدن سازی، سونای خشک و بخار ... وجود دارد. «آلوا پارک» دارای روم سرویس ۲۴ ساعته و مکان‌های تفریحی دیگری مانند سینما و کلوپ کودکان، نیز می باشد. فاصلهی هتل تا فرودگاه، یک ساعت است.

 

 

منبع: http://www.aftabir.com

دسته ها: جهانگردی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.